Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826046
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ДІТЕЙ

ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ДІТЕЙ

Шановні адміністрація

та педагогічний колектив гімназії!

Від імені батьків 11-х класів хочу висловити слова глибокої вдячності та сказати величезне людське «СПАСИБІ» за вашу професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість у навчанні та вихованні наших дітей.

Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Притаманні вам працездатність, націленість на досягнення кінцевого результату, здатність приймати рішення, комунікабельність, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів - захоплює нас, батьків. Особливо хочеться подякувати за індивідуальний підхід до кожної дитини, компетентність, відповідальність і доброзичливість. Ви - талановиті, неповторні і віддані вчителі та наставники!

Ми, батьки, цінуємо все, що ви робите, й від щирого серця дякуємо за творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість, професіоналізм, затишок, відданість нашим дітям. Сподіваємося, що ваш багаторічний досвід і незгасимий вогонь щирої відданості своїй справі послужать подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня молодого покоління.

Бажаємо міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у такій нелегкій, проте такій важливій праці! Окремі слова щирої вдячності висловлюємо класним керівникам наших випускників Наталії Василівні Зозулі та Вірі Борисівні Харенко. Усі роки навчання у нас не виникало потреби хвилюватися, батьківські серця були спокійні, адже нашим дітям пощастило в тому, що в їхньому житті є люди, що заслуговують на довіру. Дуже хочеться, щоб порядність, вихованість та чемність, притаманні вчителям, були взірцем для наших дітей у подальшому житті. А їхні поради, добре слово супроводжували їх усе життя.

Ми вдячні педагогічному колективу на чолі з директором Оленою Олегівною Дзевульською за те, що навчали і виховували наших дітей, завжди були поряд, підтримували, вселяли віру і раділи перемогам учнів.

Дякуємо за наших дітей!

Нехай щастить!

 

І.О.Соколенко від імені

батьків випускників 2013 року

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?