Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402403
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► У СВІТІ «ДИТЯТКА»

У СВІТІ «ДИТЯТКА»

Щойно гімназисти повернулися з V Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», що відбувся у Харкові. Сюди з’їхалися майже 100 делегацій з п’ятьох країн: України, Росії, Молдови, Білорусії та Болгарії. До складу журі увійшли відомі журналісти, режисери, композитори і члени міжнародної організації CIFEJ, яка сприяє розвитку дитячого телебачення і медіа-простору загалом.

За чотири дні роботи відбулося 20 майстер-класів, прес-конференцій і творчих зустрічей. Учасники побували на цікавих екскурсіях, отримали багато подарунків. Організаторами видано кольоровий альбом-каталог дитячих студій, які взяли участь у фестивалі. Діти успішно виконали завдання бліц-конкурсу на тему «П’ятий елемент»: їхній уяві, образному мисленню і творчому підходу до створення фільмів  і розкриття теми позаздрили навіть професіонали.

Усі учасники отримали дипломи Міжнародного телефестивалю «Дитятко», а члени гімназійного творчого об’єднання «ІДЕЯ» за свій телевізійний проект з рук відомого журналіста Андрія Куликова (ведучий політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV) отримали спеціальний приз – запрошення від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на одноденну поїздку до м.Києва з метою відвідування загальнонаціональних телерадіокомпаній України та вивчення передового досвіду роботи у галузі телебачення.

За традицією про закриття V міжнародного телевізійного фестивалю «Дитятко» оголошено не було, організатори закликали розпочати підготовку до нового VI фестивалю.

 Світлана Остапова, керівник ТО «ІДЕЯ» гімназії ім.В.Т.Сенатора

На фото: юнкори Дарія Маслюк, Дар'я Глушко, Анастасія Антоненко,  учасниці фестивалю «Дитятко»

Уже вп’яте Міжнародний дитячий телевізійний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» збирає найталановитіших хлопчиків, дівчаток та дорослих із різних країн, яким небайдужа доля дитячого телебачення. Цього року мені випала така можливість бути присутній на цьому фестивалі. Він є яскравим прикладом того, як цікава та добра ідея за кілька років перетворилась на масштабний проект, завдяки якому кожен з учасників може отримати неймовірний досвід, познайомитися з новими людьми та зробити ще один впевнений крок до тележурналістики.

Дуже сподобалися члени журі фестивалю - привітні, розумні, досвідчені. Головувала Марина Ланда, телеведуча каналу «Карусель» та композитор мультсеріалу «Смішарики». Вона запам’яталася своєю чарівливою посмішкою, яка ніколи не сходить з обличчя. Багато суддів розмовляли з нами англійською мовою, як громадянка Греції Атіна Рікакі, президент Європейського центру дитячого телебачення. Звісно, на її майтер-класах був присутній перекладач, але той, хто володіє англійською мовою, міг вільно з нею спілкуватися.

Взагалі, фестиваль залишив безліч гарних вражень, тому я сподіваюся, що наступного року нас знову запросять взяти у ньому участь, бо для журналіста-початківця це прекрасна можливість отримати справді чудовий досвід.

Анастасія Антоненко

Останнє оновлення (Понеділок, 04 листопада 2013 14:06)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?