Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1825888
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ДЕНЬ ДУБЛЕРА: професія зсередини

ДЕНЬ ДУБЛЕРА: професія зсередини

Учитель - дуже непроста і благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі, фізиці чи географії, вони докладають зусиль, щоб ми були дружними, ввічливими, вихованими, моральними. Навчальний процес завжди не лише корисний, але й цікавий.

Словами великої вдячності та найщиріших побажань вітали учні своїх наставників з професійним святом, а ще за багаторічною  традицією влаштували День дублера. Мені випала найпочесніша і найвідповідальніша роль - дублювати директора. Це було складно, тому що довелося встановлювати розклад, перевіряти готовність дублерів учителів до уроків, контролювати увесь навчально-виховний процес. У цьому році вперше до проведень занять було залучено учнів дев’ятих класів. І вони чудово впоралися з обов’язками.  Відповідально поставилися до дублерства всі гімназисти. Старшокласники побачили професію вчителя зсередини, відчули увесь спектр емоцій і рівень самовіддачі.

А про враження наших вихованців та самих учителів, краще запитати у них самих.

Анастасія Старікова,

голова ГДО “Сенаторець”

 

Шестикласникам сподобалося, як проводять уроки дублери. Це було весело і прикольно. Ми намагалися поводитися спокійно і шанобливо, а дублери були поважні і вимогливі, але наставили багато відмінних оцінок!

Анна Бойко, 6-Б клас

 

День дублера - це круто! Ми ніби граючи навчалися і за правильні відповіді отримували цукерки з дванадцятками. Було дуже цікаво. Сподіваємося, що наступного року і нам дозволять випробувати себе у ролі дублерів.

Анна Сало, 8-Б клас

 

Наші дублери дуже добре підготувалися до проведення уроків. Вони обирали такі форми роботи, методи і завдання, які б цікавили їх самих, тому мали успіх серед учнів молодших класів.

Н.В.Зозуля, вчитель біології

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?