Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827566
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СЕКРЕТИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ «ІДЕЇ»

СЕКРЕТИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ «ІДЕЇ»

Творче об’єднання «ІДЕЯ» гімназії ім.В.Т.Сенатора – призер Міжнародного дитячого телевізійного конкурсу «Дитятко». Разом із дипломом юнкори отримали запрошення від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на поїздку до Києва з метою відвідування загальнонаціональних телерадіокомпаній України та вивчення передового досвіду роботи у галузі телебачення.

Гімназистів тепло привітала з досягненнями заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, яка побажала дітям розвивати таланти, мріяти і втілювати задуми. Крім настанов, юнкори отримали подарунки: книги з мистецтвознавства, двотомну енциклопедію електронних мас-медіа і солодощі.

Для стажування вихованцям «ІДЕЇ» було запропоновано ICTV і Перший Національний канали України.

З роботою ICTV стажерів знайомила колишня гімназистка, одна з перших юнкорів газети «Дзвоник» Юлія Бондаренко, зараз - керівник PR-відділу. Вона розповіла про структуру каналу, найрейтинговіші проекти, показала «святеє святих» - студії, де знімаються програми. Гімназисти зустрілися з відомим телеведучим і членом журі конкурсу «Дитятко» Андрієм Куликовим, який дав високу оцінку історико-краєзнавчому телепроекту смілян, висловив деякі зауваження, дав поради для поліпшення роботи. Приголомшливою була пропозиція телезірки провести майстер-клас із журналістики у Смілі!..

Перший Національний канал України вразив масштабом і розмахом. Для стажерів було проведено змістовну екскурсію, в тому числі вони відвідали музей українського телебачення, де дізналися про його історію.

Стажування допомогло відкрити деякі професійні секрети тележурналістики та нові можливості для вихованців «ІДЕЇ».

Світлана Остапова, керівник творчого обєднання «ІДЕЯ»

TV1TV2TV3TV4TV5TV6TV7tv8tv9

Останнє оновлення (Четвер, 24 жовтня 2013 14:52)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?