Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826079
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СТАЖУВАННЯ - КЛАСНИЙ ПРИЗ!

СТАЖУВАННЯ - КЛАСНИЙ ПРИЗ!

Багато гімназистів, вихованців творчого об’єднання «ІДЕЯ», працювали над історико-краєзнавчим проектом «Вулиці, провулки та весь світ». Уже відзнято майже два десятки телепрограм, які з успіхом демонструються на Смілянському кабельному телебаченні, а на прохання глядачів навіть у багаторазових повторах. Я з однокласницями теж брала участь у зйомках кількох сюжетів, а наша «Вулиця Перемоги» принесла юнкорам призове місце на Міжнародному телевізійному дитячому фестивалі «Дитятко» у номінації «Краща дитяча телепрограма». Ми отримали приз: запрошення на стажування на національних каналах України.

До Києва вирушили шестеро юнкорів Д.Морозова, В.Прядко, Н.Шевченко, А.Гончар, І.Петричак, С.Засядько з керівником гуртка журналістики С.В.Остаповою.

У Національній раді  з питань телебачення і радіомовлення нас радо зустріли, похвалили за роботу і подарували цікаві книги, які допоможуть творчому розвитку юнкорів.

Щойно під’їхали до ICTV, як назустріч вийшов Микола Луценко, ведучий «Миколиної погоди», привіталися, сфотографувалися і побігли далі. Колишня випускниця гімназії, одна з перших юнкорів, Юлія Бондаренко поділилася спогадами про роки навчання і роботи над газетою «Дзвоник», а потім запросила на екскурсію. Ми побували в самісінькому серці ICTV, де знімаються «Факти». Виявилося, що в студії навіть під час ефіру продовжують працювати журналісти, а ми думали, що на задньому плані просто красива заставка. На знімальному майданчику «Свободи слова» ми посиділи у кріслах для гостей, потримали в руках пульти для голосування, торкнулися камер, ми зраділи нагоді зустрітися з найповажнішим українським телеведучим Андрієм Куликовим, який у житті виявився щирим і приємним у спілкуванні.

На Першому Національному каналі ми відвідали музей телебачення, побачили телевізори, мікрофони і камери різних років, фотографії перших телеведучих, режисерів, операторів, макети студій.

Нам дістався класний приз! Ми дуже задоволені поїздкою. Тепер хочемо поділитися своїми враженнями з усіма гімназистами.

Діана Морозова

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?