Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826995
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Емоції після стажування

Емоції після стажування

“...хай вам щастить!”

“Миколину погоду” на ICTV бачили всі, а нам пощастило отримати “коронне” побажання телеведучого персонально. Микола Луценко і в житті дуже позитивний, веселий та жартівливий, а своєю посмішкою ладен затьмарити небесне світило. Він неодноразово бував у Смілі: заїжджав, коли переплутував дороги - і тут не обійшлося без жартів, які допомагають жити. Тож “нехай проблеми та негоди не роблять вам в житті погоди. Хай вам щастить!” - пролунало наостанок.

Анна Гончар

 

Зірка відхилиться від орбіти?

Думаєте, зірки не відхиляються від своєї орбіти? Це не так! Під час зустрічі з відомим телеведучим програми “Свобода слова” Андрієм Куликовим ми отримали від ЗІРКИ неймовірну пропозицію: провести майстер-клас із тележурналістики у Смілі! Нам УЖЕ  щастить!

Сергій Засядько

 

 

ТелеАакадемія - це шанс!

Проект “ТелеАкадемія” на Першому Національному надає шанс студентам пройти практику “живого ефіру” та долучитися до телевізійних технологій. Тут майбутні ведучі, оператори, режисери отримують теоретичні знання і практичні навички за головними телевізійними спеціальностями. Найкращі з них продовжують роботу на Першому Національному каналі, отримують можливість створення власного телепродукту. Я вже побував у студії “ТелеАкадемії” і сподіваюся не проґавити свій шанс...

Іван Петричак

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?