Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826196
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? АМБІЦІЇ ТА ПРІОРИТЕТИ

АМБІЦІЇ ТА ПРІОРИТЕТИ

Психологічною службою гімназії було проведено діагностику моральних цінностей та рівня домагань учнів 8 - 11 класів. Анкета містила список морально-духовних цінностей, які потрібно було проранжувати відповідно до власного світогляду.

Пропонувалося визначити життєві пріоритети, ставлення до  людей інших рас і національностей та інші важливі речі, думки, принципи.

Виявилося, що більшості гімназистів на першому місці опинилася людяність, любов і чесність; справедливість, гідність і совість - на другому; мало значення вони надають матеріальному забезпеченню і, на жаль, відповідальності.

На думку більшості у житті найголовніше - сімейне благополуччя. Половина опитаних відзначила важливість здоров’я і цікавої роботи, а можливість допомагати людям притаманна кожному третьому. Успішний бізнес, гроші і визнання навколишніх людей потрібні кожному п’ятому, а кожен десятий прагне ще й влади. Про здійснення мрій, свободу, душевний спокій  думає лише один із ста. До людей інших рас та національностей всі гімназисти ставляться толерантно, цікавляться та вивчають їхню культуру, готові до дружби та співпраці.

Наші учні вважають, що одну з найбільших людських чеснот - повагу - потрібно заслужити, одначе готові поважати кожну людину, якщо вона не злочинець.

Загалом, можна говорити про високу ступінь сформованості морально-духовних цінностей та рівня домагань гімназистів-старшокласників, адже їхні амбіції є різноплановими та сягають різних сфер життєдіяльності: від сім’ї до самореалізації.

Катерина Шевченко, практичний психолог

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?