Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826168
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО

АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО

seminarВчитель німецької та англійської мови Шевчук Оксана Василівна з 30 вересня по 11 жовтня брала участь у семінарі – тренінгу з підвищення кваліфікації та удосконалення мовленнєвої і країнознавчої компетенції, методики та дидактики викладання німецької мови. Семінар проводився на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників запрошеною Гете-Інститутом пані Доротеєю Грютнер, референтом з Німеччини (Гамбург). Учасниками семінару стали 20 вчителів німецької мови з м. Черкаси та Черкаської області.

У перший день семінару виступила координатор дійства Інна Корейба, яка ознайомила з проектами Гете-Інституту в Україні. Починаючи з 2011 року Goethe-Institut в Україні пропонує у рамках ініціативи «Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів» молодіжні іспити "Fit in Deutsch 1" та "Fit in Deutsch 2" у всіх українських школах, де викладається німецька мова.

Цільовою групою є учні від 10 до 16 років, які хотіли б перевірити свої знання німецької мови на рівнях А1 та А2. Це перша міжнародна ініціатива Goethe-Institut, де пересікаються інтереси школи, вчителів, учнів та батьків.

Переваги проекту:

Для учнів:

- об’єктивна оцінка знань з німецької мови

- досвід складання першого міжнародного іспиту

- підвищення мотивації до подальшого вивчення німецької мови

- цінні призи для найкращих учнів

Для вчителів:

- наближення занять до вимог Загальноєвропейських Рекомендацій

- відзначення якості викладання грамотами для вчителів та класів

- стипендія для участі в семінарі у Німеччині для найбільш активних учителів.

Для шкіл:

- підвищення престижу школи за рахунок участі у міжнародному проекті

- урочиста передача грамот для шкіл представниками Goethe-Institut

Для батьків:

- перший крок дітей до міжнародної кар’єри

- 25%-а знижка для груп школярів (до 20 учнів) та 50%-а знижка для класів

Ціни на Fit-іспити

У рамках ініціативи пропонуються іспити "Fit in Deutsch 1" та "Fit in Deutsch 2" зі знижкою у 25%. Так, зі знижкою іспит "Fit in Deutsch 1" коштує 300,00 грн., а іспит "Fit in Deutsch 2" - 350,00 грн. Якщо на іспит подасть заявку цілий клас, то він отримає знижку у 50%!

Розвиток ініціативи

Більш детальний огляд ініціативи Ви можете знайти на сайті:

http://www.goethe.de/ins/ua/kie/pro/bkd/iszd.pdf

 

Починаючи з весни 2013 р. іспити Goethe-Institut прирівнюються до іспитів державної підсумкової атестації. Учні загальноосвітніх шкіл із Goethe-Zertifikat В1, а також учні спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням німецької мови із Goethe-Zertifikat В2 отримують 12 балів із предмету «німецька мова», не складаючи іспит державної підсумкової атестації. Таким кроком Міністерство освіти і науки України визнало еквівалентність іспитів Goethe-Institut.

Інформацію про мовні рівні та іспити Goethe-Institut, які  відповідають мовним рівням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (ЗЄР): починаючи з рівня А1 для початківців і до С2 для найвищого мовного рівня, Ви знайдете на сайті:

http://www.goethe.de/ins/ua/kie/lrn/stf/ukindex.htm

 

ІІІ. Протягом двох тижнів семінару були розглянуті такі теми, як:

-         професії в Німеччині

-         різноманітні форми сімей

-         система податків

-         групи самодопомоги безробітним

-         Бундестаг та вибори у Німеччині

-         федеративні землі та їх особливості

-         свята та канікули

-         німецькі школи (шкільна система, освіта вчителів)

-         одяг та взуття

-         кольори та їх відтінки

-         назви рослин та тварин та ін..

Доротея Грютнер значну увагу приділила ігровим формам роботи на уроках німецької мови, вивчення граматичної побудови мови через пісні та вірші. Всі запропоновані форми роботи були проведені у цікавій формі та апробовані учасниками семінару. Вони є надзвичайно корисними для вчителів іноземних мов, можуть впроваджуватися та активно використовуватися на уроках для вивчення німецької та англійської мов. Всі учасники семінару були забезпечені навчально-методичними матеріалами для викладання німецької мови у школі, зокрема компакт-дисками з навчальними піснями та їх текстами, відеофільмами, навчальними фільмами, казками, скетчами тощо.

Відвіданий семінар дав мені можливість удосконалити мої мовленнєву та країнознавчу компетенції, поспілкуватися з носіями мови, познайомитися з досвідченими фахівцями Черкаської області в галузі викладання німецької мови.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?