Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826121
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Тиждень бібліотеки

Тиждень бібліотеки

Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. У давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі".
Сьогодні неможливо уявити гімназію без бібліотеки, яка давно стала для учнів і педагогів інформаційно-методичним центром "Бібліотека-медіатека". Тут створено всі умови для навчання і дозвілля. Бібліотека гімназії - місце, де проводяться уроки і позакласні заходи з мультимедійною підтримкою як локального характеру так і в режимі он-лайн. Тут готуються до олімпіад, пишуть наукові роботи, створююють презентації, беруть участь у проектах. Бібліотеки світу до послуг користувачів завдяки підключенню до Інтернету.
Особливо активними були читачі гімназійної медіатеки під час оголошеного Тижня бібліотеки. Взяли активну участь у акції  "Книга за посмішку", подарувавши до бібліотеки 56 видань серед яких художні книги для учнів 1-5 класів, довідкові видання, книги по історії України та мистецтву, методична та навчальна література. Наприклад, «Український педагогічний енциклопедичний словник», Сазоненко Г.С. «Педагогіка успіху», «Ділова українська мова», «Сучасний довідник школяра», «Королевский музей изящных искусств»,Национальний Киево-Печерский историко-культурный заповедник», Національні природні парки України» та інші.
Для учнів 5-х класів стартувала акція «Закладка за кожну прочитану книжку», «Прочитав книгу – отримай в подарунок закладку», підсумки якої будуть підведені у травні 2014 року. Найкращий читач шкільної бібліотеки отримає у подарунок книгу. Закладки розроблено бібліотекарем і містять інформацію про правила поводження з книгою, правила користування бібліотекою, знайомлять учнів з новими книгами, несуть рекомендаційних характер. П'ятикласники взяли участь у анкетуванні "Я - читач", де розповіли про свої знання про бібліотеку та власні літературні уподобання.
Кінозал он-лайн порадував учнів мульфільмами і фільмами за літературними творами. А учасники інтелект-клубу "Гармонійний розвиток" змагалися протягом тижня в командних іграх "Найрозумніший", "Найцікавіше про Україну", літературних іграх та вікторинах "Мовознавчий турнір", "Сім-сім", "Феміда".
Василь Сухомлинський сказав "Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною".
Тож поповнюйте знання разом з книгою і бібліотекою.

Останнє оновлення (Четвер, 14 листопада 2013 10:56)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?