Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409977
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► СЛУЖБА НЕБЕЗПЕЧНА І СКЛАДНА

СЛУЖБА НЕБЕЗПЕЧНА І СКЛАДНА

Про міліцію у пересічного громадянина склалися діаметрально протилежні уявлення, знайти “золоту середину” або ж створити свій власний образ вирушили гімназисти до Смілянського міського відділу міліції. Звичайно, у день відкритих дверей можна побачити лише “парадний” бік служби, але варто звернути увагу на пам’ятний знак загиблим під час виконання службових обов’язків міліціонерам, аби зрозуміти, що їхня служба дійсно небезпечна і складна.

Екскурсія розпочалася з приміщення чергової частини штабу, яке обладнане всією необхідною технікою, завдяки якій тут накопичується, систематизується та аналізується вся інформація про пригоди в місті та районі. Сюди звертаються громадяни, телефонуючи на номер “102”. Гімназисти дізналися про основні підрозділи та їх роль у боротьбі зі злочинністю. Працівники продемонстрували зброю та спеціальні засоби, які є на озброєнні в органах внутрішніх справ, дали потримати в руках пістолет Макарова, автомат Калашникова, снайперську гвинтівку Драгунова, а ще дозволили одягти бронежилети.

У музеї історії смілянської міліції ми звернули увагу на етапи розвитку правоохоронних органів у нашому місті, особливо цікаво було подивитися на форму різних років, вилучену у злочинців зброю, портрети перших міліціонерів.

Дізналися про особливості професій експерта-криміналіста і слідчого. Серед службовців побачили дівчат, які запевнили, що пишаються своєю професією. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про порядок прийому та навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України.

Зрозуміло, що у міліцейських буднях є і рутина, і героїка. Але ж зірки на погони падають не з неба - нашим правооохоронцям інколи самим доводиться нести тягар світу на своїх плечах - небезпечна і складна справа!..

Олександра Максименко,

Владислав Панченко,

Владислав Куценко, 11 клас

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?