Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826867
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ФЕСТNВАЛЬ

ФЕСТNВАЛЬ

fest1Найяскравіша подія навчального року – фестиваль соціально-психологічних театрів. Традиція існує вже дванадцять років, а захід приносить задоволення і глядачам, і виконавцям, а самі програми спонукають зробити світ кращим. З року в рік збільшується кількість учасників, а 5 -7 хвилинні аматорські виступи дивують формами, ідеями, темами, концентрацією емоцій.

Перші фестивалі переважно пропагували боротьбу із шкідливими звичками. Сьогодні молоде покоління перейшло на багато вищий рівень вирішення суспільних проблем і працює з такими тонкими матеріями як душа, любов, людські стосунки. Виявилося, що зараз найбільше непокоять дітей родинні стосунки, заробітчанство, байдужість, «матеріальність».

Як і завжди, згуртовано і злагоджено відпрацював свою програму театр «Маска» (ЗОШ №10), які зробили рімейк своєї ж вистави «Діти вулиць». На творах В.Симоненка побудував свій дебют наймасовіший колектив ЗОШ №11, який доводив унікальність людей і народів та радість життя у різноманітному світі. Гімназійний театр «Аміго» інтелігентно і з притаманною йому піднесеністю показав переродження матеріальності у духовність.

Телевізійну форму подачі інформації як блоку «Надзвичайних новин» запозичив для сцени театр «Гармонія»  (ЗОШ №12) - вийшло цікаво та оригінально. Театр «Шанс» школи-інтернату запропонував на кораблику «Незвіданість» здійснити подорож бурхливим морем життя й визначити напрямок його пріоритетів.

Новаторами у пошуках актуальних тем цього року стали ліцеїсти, які привернули увагу до екологічних проблем річки Тясмин. Театром року визнано колектив першої школи «Нове життя» за програмую «Книга життя без помилок», де не лише згадуються Заповіді, а й наголошується на можливості змін на краще. Цей виступ відрізняється від інших яскравими сценічними костюмами і конструкціями, що трансформуються в образні декорації: стіна, клітка та інше.

Усі театральні колективи порушили важливі питання і спромоглися дати на них відповіді, показали вихід із глухих кутів безнадії. Кожен театр-учасник відзначено дипломом фестивалю у різних номінаціях. Креативним доповненням до програми фестивалю став виступ смілянської рок-групи «Erase», яка, розширюючи власні рамки і порушуючи стиль, виступала у «ніжному форматі». Так вийшло, що одна перевернута літера перетворила традиційне на креативне: ФЕСТNВАЛЬ – на більше ніж ФЕСТИВАЛЬ! Мабуть і справді треба частіше перевертати світ догори дригом?!.

fest2fest3

Світлана Остапова

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?