Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409843
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► «ЗІРКОВИЙ УЧИТЕЛЬ»

«ЗІРКОВИЙ УЧИТЕЛЬ»

1Смілянські танцівники вкотре підтвердили танцювальний статус нашого міста. На  головній новорічній сцені у міському Будинку культури аншлаг у глядацькій залі зібрала шоу-програма «Мій зірковий учитель» - новий проект незмінного вже впродовж чотирнадцяти років президента Черкаської обласної асоціації  спортивних танців, смілянки Тетяни Гончарової.  На паркет вийшли кращі вихованці хореографічних колективів міста, які нині навчаються у випускних класах, у парах зі своїми шкільними вчителями - дебютантами у  танцях. Їх привітали від міської влади заступник міського голови Олександр Головченко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова. Вони висловили свою підтримку і відзначили, що тандем «вчитель-учень» приречений на успіх.

Загалом  у шоу-програмі взяли участь 18 пар. Їх тренерами стали хореографи смілянських колективів. Кожна  пара виконала «Віденський вальс» й отримала оцінки журі. Суддів запрошено з профільних вищих навчальних закладів Києва, Рівного та Кіровограда. Програма святкового вечора тривала впродовж кількох годин і завершилася жеребкуванням, яке визначило для кожної пари танець наступного туру. Він відбудеться 14 лютого у День святого Валентина і матиме відповідну тематику. Третій тур організатори запланували до 8 Березня як подарунок жінкам. Фінальний тур підіб'є результати 1 квітня.

Бали, які набиратимуть пари впродовж чотирьох виступів, наприкінці підсумують і  визначать переможців, які отримають у подарунок екскурсійний тур до Санкт-Петербургу. Шоу-програма спеціально розписана під свята, щоб створити в учасників та їх шанувальників відповідний настрій.

- Ідею організувати «Мій зірковий учитель» усі сприйняли дуже позитивно і схвально. Учні запросили своїх вчителів станцювати на сцені разом і ніхто не відмовився. Цікавість і бажання відчути атмосферу танцю, руху і позитиву в учасників просто шалене. - ділиться враженнями Тетяна Гончарова. - Не скажу, що дається все легко. Важко, складно, ви-трачається багато часу. Репетиції по три-п'ять годин. В антракті, подивіться, теж усі на сцені  танцюють, готуються, як перед екзаменом. Сцена одна, пар - 18, але всі її дружно ділять між собою, для всіх знаходиться місце і час. Погодьтеся, дорослій людині важко зробити щось нове, але жоден з учителів не покинув проект. Я щаслива, що у Смілі є такі діти і дорослі.

Граційними «па», романтичними реверансами та запаморочливими підтримками привітав смілян із Новим роком «Мій зірковий учитель».  Учасники та організатори не прощалися, а сказали «До зустрічі».

Юлія Харченко

Останнє оновлення (Вівторок, 14 січня 2014 15:53)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?