Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1556
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1744473
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СИЛА МОГО НАРОДУ

СИЛА МОГО НАРОДУ

sobornistУкраїна відзначає день своєї соборності - обєднання народу в єдине ціле. У чому саме полягає сила країни та її громадян розмірковують юні сміляни, учні гімназії ім. В.Т.Сенатора:

- Мій народ наділений щирим серцем, розважливістю, терплячістю, мирною душею і працелюбними руками. Ми завжди хотіли миру і спокою на своїй землі. На жаль, не завжди це було можливо. У лихі часи українці об'єднувалися й мужньо відстоювали права своєї держави, захищали її від ворога. В історію нашої Батьківщини вписано імена її славних синів від князя Ярослава Мудрого, гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи до співців народу Тараса Шевченка, Павла Тичини, Івана Франка. Їх імена, вчинки, патріотичне слово кликали до битви за волю і незалежність. За ними йшли і перемагали. Сьогоднішній Майдан - теж великий народний подвиг, який здійснюють звичайні люди, небайдужі до майбутнього держави.

Єднаймося!

Анастасія Катаєва

- Сила народу залежить від згуртованості людей. Величною є держава, де живуть справжні патріоти, які прослаляють свою країну, оспівують її чи просто займаються улюбленою справою на користь співвітчизникам. Україна завжди асоціюється з квітучими полями, співучими солов'ями, мелодійною мовою, красивими традиціями. Віднайти спокій, щастя, любов і радість можна лише на своїй землі, відчуваючи зв'язок багатьох поколінь, підживлюючись їх духовними традиціями.

Інна Гречко

- Ніколи не здаватися, йти до кінця, не зважати на перешкоди. Йти, навіть якщо здається, що немає сил. Маленький крок уперед сьогодні - це велич народу завтра.

Максим Кривенко

- Я народилася в Україні, співочій і прекрасній землі. З дитинства чула рідне слово, засинала під колискові, наспівані матусею. Скрізь мене оточувала краса і сила моєї мови, української пісні - саме з них я черпаю силу і натхнення.

Олександра Лиховид

Мій народ по суті - оптиміст, але з реальним поглядом на дійсність. Тому я впевнена, що ми наблизилися до своєї мрії - справжньої незалежності. Залишилося зробити один-єдиний крок - об'єднатися не лише територіально, а духовно. Бо сила народу - у його єдності!

Олександра Жупинас

Сила мого народу в традиціях, символах, мистецтві та мові. У них мудрість віків і пам'ять тисячоліть. Вони об'єднують окремих людей в один народ.

Юлія Маслига

На фото: Оберіг “Моя Україна”, спільна робота К.Кугаєвої, М.Пономаренко, А.Юдіної, О.Юдіної О.Демиденко, переможців обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій рідний край”

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?