Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409852
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Свято гімназійної газети “Дзвоник”.

Свято гімназійної газети “Дзвоник”.

          
            10 лютого відбулося свято гімназійної газети “Дзвоник”. Привітати іменинника прийшли представники влади, освіти, засобів масової інформації, громадськість міста, гімназисти і батьки.
            Міський голова А.В.Колесник тепло привітав ювілярів: “Прийміть слова щирої вдячності за високий професіоналізм у видавничій справі, активну громадську діяльність та з нагоди 15ї річниці від дня заснування дитячої газети “Дзвоник”.
            Слово “Дзвоника” зазвучало і засвітилося воно може передавати почуття і нести світло людям, змінювати світ на краще. Це є великою справою, говорить про справжню майстерність, мистецтво слова. Низький Вам уклін за наставницьку мудрість, за слово, яке збагачує нашу культуру, відстоює правду і справедливість, несе з собою добро і світло”.
            Начальник відділу освіти Т.Г.Руснак приєдналась до привітань, побажала подальших успіхів і дала обіцянку преміювати найкращих юнкорів.
            Було багато привітань і побажань від журналістів місцевих та регіональних ЗМІ. Спонсорами свята виступили міська організація Партії регіонів, Державне виробниче поліграфічне підприємство “Тясмин”, приватний підприємець В.М.Редчиць.
            Під час урочистостей було оголошено переможців конкурсу “15 слів”. Ними стали Артем Кочетков і Тарас Харченко (9А), Микола Пишний (10й клас) і Нікіта Шем’якін (7 клас). Всі вони отримали надзвичайні призисертифікати: на додатковий день самопідготовки, два додаткових бали до поточної оцінки з будьякого предмету та право на один невивчений урок.
            Насиченою і різноманітною була концертна програма. Всі класи до ювілею випустили стіннівки з привітаннями й прикрасили ним зал.
            СВЯТО ВДАЛОСЯ!!!
            Редакційна колегія “Дзвоника” дякує всім за допомогу і підтримку, закликає до подальшої творчої співпраці.
            БУДЬМО!!!


         

Останнє оновлення (Понеділок, 15 лютого 2010 12:16)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?