Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1471
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1398478
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Новини

Новини

У гімназії стартував місячник педагогічної майстерності, присвячений

спадщині Василя Сухомлинського. У його наукових працях провідне місце займає ідея гуманізму, людяності і доброчинності, а головна мета виховання розглядається як всебічний розвиток особистості, розумове виховання, яке потрібне людині не тільки для праці, а й для повноцінного духовного життя. Видатний український педагог вважав, що в процесі навчання дітей треба спонукати до самостійної пізнавальної діяльності, до самоосвіти. Він поєднав теоретичні узагальнення з багатим практичним досвідом, що і зараз сприяє незгасаючому інтересу широкої громадськості до його педагогічної творчої спадщини.

 ПРИЗЕРИ «ОЛІМПУСА»

Інститут Розвитку Шкільної Освіти організовує предметні олімпіади «Олімпус» для школярів на різному рівні знань. Олімпіади вносять різноманітність у систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також є зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Гімназисти вперше взяли участь в осінній сесії «Олімпуса», а нещодавно на адресу гімназії надійшло 204 дипломи учасників олімпіад. Троє учнів стали її призерами: Сергій Пасека - з хімії, Анастасія Лозова та Артем Колесніченко – з фізики. Дипломами відзначено вчителів Л.Г.Ковальчук, М.І.Лисицю, Н.В.Маслюк, Т.І.Чабан за організацію Всеукраїнських позапрограмових предметних олімпіад «Олімпус».

 ВРОЖАЙ КОЛОСКІВ

Підведено підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній - 2013». У ньому взяли участь 109 гімназистів: двадцять одного учня удостоєно сертифікатів переможців «Золотий колосок», 117 сертифікатів «Срібний колосок» вибороли учні в різних номінаціях, 25 учнів отримали сертифікати учасників конкурсу «Колосок».

 “СОЛДАТИ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ”

Так називається четверта книга смілянина Валерія Гогоренка, присвячена солдатам і офіцерам, які з честю виконали інтернаціональний борг. Автор знову спогадами повертається у минуле, щоб зберегти та увічнити подвиг співвітчизників. Молодим читачам бажає успіхів у навчанні, миру і здійснення мрій

.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?