Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826044
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? НАША ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

НАША ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

Перший тиждень нашої педагогічної практики у гімназії пройшов досить плідно і повчально.  Вчителі поставилися до нас, як до своїх колег. Поводилися “на рівних” - і це нас найбільше вразило. Атмосфера в школі затишна і спокійна. Діти виявилися дуже ввічливими та вихованими, виявляли до нас з повагу.  На уроках учні гарно відповідають, уміють працювати самостійно та показують високий рівень знань.

Керівником нашої практики було призначено вчителя біології Наталію Василівну Зозулю. У неї на уроках ми переконалися в тому, що вона є гарним вчителем вищої категорії. Ми спостерігали за кожним її рухом і словом, навіть записували її методику викладання.

Щодня ми готували детальні конспекти, визначали мету, підбирали найбільш ефективні засоби та методи проведення уроку для того, щоб він був максимально цікавим для дітей.

Думаємо, що найважливіше для молодого вчителя показати, що він досконало обізнаний із предметом, який він викладає. Найбільшим позитивом є те, що діти насправді дуже відкриті у спілкуванні  та легко йдуть на контакт.

Першим нашим маленьким завданням було підготувати матеріали до Дня природи, знайти факти та цікаві відеосюжети з цієї теми. Щоперерви ми  транслювали відео, в якому було показано красу природи, її неповторність та важливість. Діти із захопленням спостерігали за сповільненою зйомкою розпускання квітів та із задоволенням слухали і розпізнавали голоси птахів.

Ми вдячні директору гімназії Олені Олегівні Дзевульській за те, що вона на час педагогічної практики взяла нас під своє крило і дала змогу отримати яскраві враження, позитивний досвід і задоволення від вчительської  праці.

ЯнаБрайко , ІринаУхань,

студентки факультету природничих наук

Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?