Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402441
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ДОРОСЛІШАТИ З КАРТКОЮ ЮНІОРА

ДОРОСЛІШАТИ З КАРТКОЮ ЮНІОРА

LessonУ 7-А класі відбувся батьківський урок, на якому заступник керівника Смілянського відділу Приватбанку Світлана Дмитрівна Вовченко, мама нашого Влада, розповіла про історію виникнення банківської платіжної картки. Її у 1914 році вигадав бізнесмен, якому не вистачило готівки розплатитися за обід. У1928 році однією американською компанією були випущені перші металеві пластинки, які видавалися багатим клієнтам. Продавець вкладав таку пластинку в спеціальну машинку, і літери, видавлені на ній, віддруковувалися на торговому чеку. У 60-і роки минулого століття було знайдено нове рішення - пластикова картка з магнітною смугою, а десять років по тому запатентовано електронну карту пам'яті. Пройшло ще кілька років, і з’явилася смарт-картка із вбудованим мікропроцесором.

В Україні перша (картонна) картка була створена Приватбанком у 1996 році, з того часу вона вдосконалилася, стала більш захищеною та універсальною.

Після цікавої історії усі учні отримали Картки Юніора, з роз’ясненнями, де і як їх можна застосовувати: оплачувати покупки, отримувати бонуси, брати участь в акціях та інше. Ми навіть відчули себе дорослішими після такого корисного батьківського уроку.

Оксана Музика, Софія Кобилецькі, 7-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?