Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1471
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1398506
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► “ЛЕГЕНДА ПРО МАТІР”

“ЛЕГЕНДА ПРО МАТІР”

«Легенда про Матір» - так назвали учні 4-А класу виставу до Дня матері. Репетирували, шили костюми, збирали реквізит. Відбулася прем'єра, куди запросили батьків і юнкорів творчого об'єднання “ІДЕЯ”.

- Це вистава про Матір, яка здатна побороти чарівника Ніхто, врятувати свою дитину і цілий світ на додачу.

Антон Гончар

- Події розгорталися напружено. Чарівник Ніхто нудьгував, тож створив Жінку, яка  прикрасила його світ: виростила квіти, різних тварин і народила дитину. Квіти танцювали, курчата закохувалися і воювали з кошенятами. Мама Курка наводила лад, не дозволяючи зчиняти бійки.  Я був пташиним Бароном. Ми наробили такого галасу! Було весело!

Максим Силка

- Чарівнику це не сподобалося, тож він заточив Жінку у пустельній в'язниці. Але дитина за допомогою чарівних Зірок знайшла свою маму, адже це найголовніше: бути разом з мамою. Навіть Чарівник розчулився і настав мир.

Сніжана Хоменко

- Мене розсмішила сцена кумедної бійки між курчатами і кошенятами, озброєними “до зубів” мечами, автоматами, пістолетами  і навіть танком на мотузці. А потім прийшла мама Курка, заспокоїла всіх і наказала здати зброю.

Катерина Музика

- А мені сподобалося, як квітка загадувала три бажання, одне подарувала дитині, яка загубила маму. Це бажання врятувало світ від чарівника НІХТО. Я подумала, що світ став би набагато кращий, якби ми дарували одне одному щасливі бажання.

Ксенія Маслюк

- Вистава для нас усіх стала справжнім святом. Були і сум, і радість, і ворожнеча між кошенятами та курчатами, і веселий хіп-хоп. Мені дісталася роль Зірки, яка виконувала бажання.

Ми вдячні режисеру Інні Іванівні Воробйовій, хореографу Юлії Геннадіївні Тимохіній, вчителю На-талії Михайлівні Чмиренко і, звісно, своїм батькам за допомогу, підтримку, терпіння.

Анастасія Бокарьова

-Я грала головну роль Матері. Це була дуже красива казка, якою ми привітали всіх матусь зі святом!

Аделіна Волошина

На фото: сцени з вистави

vystavavystava1vystava2vystava3vystava4

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?