Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402174
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► СЛЬОЗИ ЗА ТУЄЮ

СЛЬОЗИ ЗА ТУЄЮ

tuya105 років гімназія навчає і виховує смілян. Вона подарувала Україні справжніх героїв, патріотів, відомих вчених, спортсменів, діячів культури, просто порядних громадян. Навчальний заклад вписав в історію нашого міста багато славних сторінок. Учні завжди пишалися своєю школою, з віком вона лише молодшала, оновлювалася, ставала більш сучасною і прогресивною. Зберігаючи традиції, діти з батьками й учителями і зараз намагаються зробити гімназію затишною, привабливою, красивою.

Оновлюється шкільний фруктовий сад: кожен випускний клас саджає свою яблуньку. Щовесни газони прикрашає розмаїття квітів із розсади, принесеної учнями та вчителями. Минулого року професійний ландшафтний дизайнер, теж мама випускниці, привнесла в оформлення подвір’я нові цікаві елементи, в тому числі було висаджено кілька туй біля своєрідних альпійських гірок.

Зникнення туй цієї весни переповнило чашу терпіння гімназистів. Багато років поспіль звичним явищем стало викрадення жителями мікрорайону кущів квітучих рослин: тільки-но посадили - завтра вже немає. Кілька разів “злочинниць” ловили на гарячому, ними виявлялися літні жіночки, які на зауваження виявляли “праведне” обурення: на вулиці росте нічийне!..

Отетеріння від такої заяви не здатне передати всієї гами почуттів тих, хто дбайливо висаджував і доглядав за рослинами. У декого з очей лилися безпомічні сльози, інших відпоювали заспокійливими засобами...

В одному гімназисти одностайні: вкрадені рослини не принесуть крадіям ні радості, ні прибутку, навіть навпаки сльози за туєю відгукнуться гіркотою і смутком...

Світлана Остапова

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?