Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409953
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► З ЛЮБОВ’Ю ДО ГІМНАЗІЇ

З ЛЮБОВ’Ю ДО ГІМНАЗІЇ

ПЕРЛИНКИ КОШТОВНОГО НАМИСТА

Ось і пролетіло довгих одинадцять років нашого неповторного шкільного життя, яке, ніби перлинки коштовного намиста, увібрало в себе усі наші перемоги та поразки, радощі й смуток, тяжкі будні та веселі свята. Ми чудово розуміємо, що мине лише мить - і залишаться позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка. Все буде позаду, а попереду - самостійне життя.

Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні стіни гімназії. Кожен рік шкільного життя для нас - наче пазл яскравої картини, котру ми так старанно складали увесь цей час: цікаві уроки, найкращі в світі вчителі, найрідніші друзі. І хоч кожному з нас потрібно буде йти в доросле самостійне життя, шукати власний шлях, ми з величезною гордістю можемо сказати: ми, випускники, склали свою досконалу шкільну картинку, яку запам'ятаємо на все життя!!!

Анастасія Старікова, від імені випускників 2014 року

 

СПАСИБІ ЗА ДІТЕЙ

Шановна Олено Олегівно! Любі наші вчителі! Від батьківського комітету хочеться подякувати вам за те, що протягом усіх цих років ви виховували наших дітей, вкладали у них усю свою душу та серце, хоч інколи це було і не просто. Ви із кожної нашої дитини зробили справжню людину, гідного громадянина нашої держави. Завдяки вашій невтомній та сумлінній праці діти змогли розкрити свій потенціал, проявити таланти. Школа стала для них другою домівкою, де було всяке: і сварки, і сльози, але саме тут вони вперше відчули що таке перемога, побачили, що сумлінна та невтомна праця завжди приносить плоди. Разом із вами вони долали перші життєві перешкоди, ви відкрили для них цілий світ. Дякуємо вам за наших дітей!!!

В.В.Максименко

від імені батьків випускників

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?