Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1600
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1778441
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ З ВАСИЛЕМ ДОВЖИКОМ

ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ З ВАСИЛЕМ ДОВЖИКОМ

poet21 травня у гімназії відбулась зустріч старшокласників з  український поетом і прозаїком, перекладачем, драматургом, актором театру і кіно,ведучим літературних програм Національної радіокомпанії України, членом Національної спілки письменників (1980), Національної спілки театральних діячів - Василем Довжиком. Кожен спочатку не розумів, що саме він чекає від цієї зустрічі, але всім присутнім було неймовірно цікаво подивитися на справжнього письменника. Ми зустріли його в аудиторії оплесками і так  захоплено дивилися на нього, що він спочатку розгубився і не знав, що сказати. Але  потім все ж таки  почав цікаву розповідь про своє життя, сім’ю, досягнення. Кожен із учнів міг задати йому запитання. Цікаво, що писати він розпочав у 5 років, і це були маленькі віршики, але сенс їх був дійсно глибоким. Під час зустрічі особливо запам’ятався невеличкий акровірш:

Материнська, ласкава і дивна

Од пракореня нашого роду

В ній пізнаєш себе як людина,

А без неї немає народу

Наш гість наголосив, що у житті потрібно любити і цінувати п’ять речей: маму, тата, школу, мову та, звичайно, Україну, нашу Батьківщину.

Василь Довжик - один із членів журі Міжнародного конкурсу аудіо-візуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Ми познайомилися з ним ще минулого літа. Я, як автор радіопрограмми «Сміла козацька», мала честь відвідати тренінги Василя Довжика. Тож після зустрічі у гімназії я підійшла до нього і була приємно вражена, що він мене згадав і благословив.

Взагалі, дуже класно, що саме наша гімназія, єдина на все місто, удостоїлася літературної вітальні з Василем Довжиком. Дякуємо за таку можливість!

Анастасія Антоненко, 10 клас

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?