Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1410025
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Прощавай початкова школа!!!

Прощавай початкова школа!!!

Учні   4 – А  та 4 – Б класу початкової школи НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора в цьому році вперше відчують себе в ролі випускників, адже їм доведеться попрощатися зі своїми класними керівниками  Чмиренко Наталією Михайлівною та Секеріною Тетяною Романівною, яких вони за чотири роки навчання дуже полюбили, адже недарма говорять, що перша вчителька  як друга мама назавжди залишається в нашій пам’яті.

Прощавай початкова школа!!!

Лист учениці 4 – А класу  

Кириченко Анастасії

Я учениця 4 – А класу, гімназії ім. В. Т. Сенатора. Моя вчителька Чмиренко Наталія Михайлівна. За 4 роки я дуже її полюбила. За її працьовитість та наполегливість. Але наступного року в нас будуть інші вчителі. Тому я дуже дякую нашому директору школи Дзивульській Олені Олегівні за те, що дозволила Наталії Михайлівні працювати саме в цій школі. Також я дякую самій Наталії Михайлівні за любов до кожного учня, за увагу, гарне ставлення до нас. Бажаю Вам, Наталіє Михайлівно добра, щастя, довголіття, а також гарних учнів в наступном році.

Лист учениці 4 – А класу

Бокарьової Анастасії

Ось і настав місяць травень. Все цвіте, буяє. Тільки одне сумно: скоро прощання з молодшою школою.

Так важко буде прощатися з нею. Адже за 4 роки вона стала вже як рідна. Кожного ранку вітала нас, навчала. Сумно навіть подумати про те, що цю школу ми залишаємо. Звичайно, ми будемо приходити до нашої вчительки. Але вже не вчитися, допомагати їй. Шкода, що вчительку ми не будемо бачити в будні так часто. Вона ж стільки для нас зробила. До неї ми прийшли пташенятами. А підемо вже навчені розумом.

Дорога школо, вчителька, ми йдемо в широкий світ. Не забувайте нас, як і ми не забудемо вас ніколи.

Лист учениці 4 – А класу

Бабан Анастасії

Наталія Михайлівна – краща вчителька.

У нас у класі є сама краща вчителька. Її звати Наталія Михайлівна. В неї самий кращий характер. Кожний день якісь нові та цікаві завдання. Якщо ми слухаємося, то в неї настрій веселої райдуги. А якщо ми неслухи, то настрій у Наталії Михайлівни, як гроза.

Її день народження ми святкуємо дуже весело. Та який би день не був, вона завжди весела. Якщо хтось поранився, то вона завжди заспокоїть.

Та й в цілому вона – КЛАС!

Лист учениці 4 – А класу

Хоменко Сніжани

Я не хочу покидати початкову школу, тому що там є моя перша вчителька Чмиренко Наталія Михайлівна. Вона найдобріша вчителька  в цілому світі. Вона допомогла мені, коли в мене щось не виходить. Вона допомагала нам порозумітися з однокласниками і друзями.

Але коли я перейду у 5  клас,  я обов’язково навідуватимусь у гості, допомагатиму вирізати картинки для лічби для першокласників.

Я ніколи не забуду свою першу вчительку.

Лист учениці 4 – А класу  

Пушкаренко Анастасії

Коли ми маленькі ступили на шкільний поріг, то Наталія Михайлівна Чмиренко, замінила нам неньку.

Для наших душ вона – надійний оберіг. Вона навчила нас читати,  писати та бути вдячними в житті. Вчителька наша – промінь любові, мудрості, ласки й тепла. В кожному кроці, в кожному слові віддавала свої нам знання. Попереду у нас буде багато різних вчителів, та перша вчителька – завжди у кожного одна.

Лист учениці 4 – А класу

Прокопенко Анни

Я висловлюю велику вдячність Наталії Михайлівні. Вона всі чотири роки старанно, з турботою вчила весь 4 – А клас. Завжди з любов’ю вела уроки. Водила на екскурсії. Де ми тільки не були: на страуси ній фермі, у музеї Тараса Шевченка, в Смілянському краєзнавчому музеї, на виставах, в кінотеатрах.

Я  буду сумувати за вами шановна Наталія Михайлівна!!!

Лист учениці 4 – Б класу  

Бараннік Анни

Я люблю свою вчительку Тетяну Романівну. Вона найкраща. Чому? У її суворості сяють промінчики доброти, ласкавості. Вона усім учням у нашому класі пояснить: чи задачу, чи приклади, чи вправу.

Тетяна Романівна нам надавала й надає медичну допомогу, коли хтось  пораниться. Вана мені, як друга мама, яка навчає нас усьому, чому сама знає. Для  мене моя вчителька найкраща!

Лист учениці 4 – Б класу  

Горобець Анастасії

Я люблю свою вчительку. Її звати Тетяна Романівна Секеріна. Я хочу подякувати їй за те, що вона вчила мене всі чотири роки. Це були мої найпрекрасніші часи. Якщо мені щось незрозуміло, вона пояснить. Коли я перейду до п’ятого класу, то буду дуже – дуже за нею  сумувати. Тетяна Романівна, залишиться у моєму серці назавжди! Я її дуже люблю!!!

Лист учня 4 – Б класу  

Вітра Андрія

Шановна Тетяна Романівна! Дякуємо Вам за ці чудові 4 роки навчання. Я та мої однокласники вдячні Вам за невтомну працю, терпіння і доброту, за те що навчали нас і виховували. Скоро ми йдемо в 5 клас, але Вас не будемо забувати і обіцяємо радувати своїми успіхами. Бажаємо Вам здоров"я, терпіння і наснаги виховувати наступне покоління школярів! З повагою Андрій  Вітер учень 4-Б класу.

Лист учня 4 – Б класу

Брюзгіна Руслана

Ось і підшодить вже кінець навчання в 4 – му класі, попереду прощання зі школою та рідною вчителько. Я дякую Секеріній Тетяні Романівні за те, що вона вчила мене чотири роки. За те, зо навчила нас відрізняти хороше від поганого, правильне від не правильного.   Хотілося б і далі мати таку хорошу вчительку. Хоча  в майбутньому перейшовши навчатися до   п’ятого  класу, я познайомлюся з новими вчителями, все рівно ніколи не забуду свою першу вчительку – Тетяну Романівну!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?