Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408235
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Педпрактика

Педпрактика

pedpract1

ПОРА ВИПРОБУВАНЬ

Десятикласники влітку відпрацьовують педагогічну практику на загонах молодших учнів. Це важлива й відповідальна роль, яка щодня приносить багато несподіванок і навіть випробувань. У нагоді виявилися знання з психології та педагогіки, які ми вивчали протягом року.

Отже, загони змагалися за першість в усьому: спорті, конкурсах, розвагах, тож треба було допомагати своїм підопічним набирати якомога більше балів щодня. Вожатим довелося проводити екскурсії, репетиції, давати поради, поліпшувати настрій, організовувати загальнотабірні заходи.

Разом зі своїми вихованцями ми розробили веселий сценарій відомої з дитинства казочки “Ріпка” і залучили до інсценізації дітей з інших загонів. Дивно, що ніхто не погоджувався на роль Собачки. В останній момент визвалася вчителька - і мала шалений успіх: глядачі вибухали аплодисментами.

Я пишалася вихованцями загону “Палаючі серця”, коли вони демонстрували свої таланти, грали у спортивні ігри, перемагали у конкурсах. Представники мого загону Лєра Подобіна і Влад Гнатів (на фото) здобули титули “Міс і Містер табору”!

Дуже вдячна всім за підтримку і розуміння, за те, що надали мені можливість бути їхньою вожатою, своєю любов’ю та повагою запалили і моє серце.

Анастасія Катаєва, 11 клас

СОЛОДКІ «ЛИМОНИ»

Коли ми були молодшими, із заздрістю дивилися на своїх вожатих і мріяли самі спробувати керувати загоном. Цього літа мали таку можливість...

Мені дісталися “Лимони” - дуже активні п’ятикласники. Аби їхню активність спрямувати у конструктивне русло, потрібно було зайняти їх чимсь цікавим. Рухливі ігри та численні екскурсії дійсно організовували дітей. Але справжнім захопленням і навіть візитівкою нашого загону став ... РЕП!

Спочатку мої “Лимони” самі не вірили, що можуть впоратись зі словами пісні, мелодією темпоритмом і притаманною репові динамікою. У загоні було 29 вихованців різного темпераменту й сили голосу. Складність полягала в тому, як поєднати всі наші можливості в єдиному пісенному творі та використати їх якнайліпше. Кожен учень обрав собі пісенний рядочок, а далі почалися репетиції індивідуальні та загальні. Тиждень по тому ми були готові до виступу.

“Моя країна не впаде на коліна!” - нашу пісню підхопили всі гімназисти і вчителі. Такого патріотичного й масового репу зі слізьми на очах ще не бачили і не чули шкільні стіни - це об’єдналося нове покоління українців висловити свої прагнення і сподівання!..

Я полюбила своїх “лимончиків” за щирість і відданість. Насправді вони найсолодші у світі!

Ольга Линник, 11 клас

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?