Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826907
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? У ГАЗЕТНОМУ ЗАДЗЕРКАЛЛІ

У ГАЗЕТНОМУ ЗАДЗЕРКАЛЛІ

Гімназистам було цікаво дізнатися, де і як народжуються газети та книжки. Особливо уважно до процесу створення поліграфічної продукції поставилися вихованці творчого об’єднання “ІДЕЯ”, які готують матеріали для шкільної газети “Дзвоник”. Дехто з юнкорів вміє макетувати сторінки, а що далі відбувається з ними, нам розповів працівник друкарні Павло Малінін.

Сьогодні майже всі газети потрапляють у комп’ютерну кімнату в електронному вигляді та виводяться на плівку лазерним друком у дзеркальному відображенні. Тож вирушаємо у газетне ЗАДЗЕРКАЛЛЯ!

У монтажній сторінки склеюють, потім з них роблять фотовідбиток на металеву пластину, яку проявляють у спеціальній ванночці, миють від реагентів під звичайним душем, висушують і передають у цех.

М-мм! Тут пахне свіжою фарбою. Оператор заправляє папір у верстат, як нитку в голку, тисне кнопку “СТАРТ” - і ми глухнемо від скреготу: зрозуміло, чому працівники одягають навушники...

Радіємо ще “теплим” газетам, які вилітають на транспортер - ось так народжуються газети. Так 20 років тому з’явився і наш “Дзвоник”.

 

type1type2type3

Валерія Іванова, 8-А клас

На фото: вхід у ЗАДЗЕРКАЛЛЯ
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?