Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826949
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

Найменших учнів посвятили у першокласники. До них на свято завітали найрідніші люди: батьки та бабусі з дідусями. Школярики декламували вірші про навчання, мир, дружбу, рідну Україну, вивчили і заспівали пісню про перший дзвоник і перший урок. Привітали їх і випускники початкової школи, а нині гімназисти-п’ятикласники, які вручили першачкам «Пам’ятки першокласника» і нагрудні знаки навчального закладу. У відповідь урочисто пролунала обіцянка добре вчитися, поважати старших і любити свою школу.

Т.Р.Секеріна, класний керівник 1-Б класу

 

Осінь. Золотоверхі дерева і різнобарвні квіти з теплом і посмішкою вітають найменших учнів гімназії ім.В.Т.Сенатора.

Сьогодні в них посвята в першокласники. Радісні і схвильовані малюки поспішають до школи, а поряд з ними, з гордістю за своїх дітей, йдуть батьки. Ось і свято. Дітки вже, як одна сім’я.  Співають, розповідають, неначе артисти, вірші, танцюють, перемагають в різних конкурсах. І час-від-часу дивляться на щасливі обличчя мам і татусів. А після урочистої клатви наших першокласників прийняли в шкільне братерство і присвоїли почесне звання ГІМНАЗИСТИ. Як вони розправили плечі, коли їм прикріпили старші друзі значки гімназистів!

Свято ми залишили з  гарним настроєм і побажанням: «Крокуйте ж у щасливе майбутнє, наша надіє!» А нашій вчительці Чмиренко Наталії Михайлівни хочемо побажати наснаги, здоров’я і побажати успіхів у такій нелегкій праці.

«Осіннє  рандеву»  - це свято для батьків,

Це радісні хвилини для них і дітлахів.

Це конкурси і пісні, це посмішки і сміх,

І відповіді вірні у початківців всіх.

Співдружність сім?ї і школи

Завжди йде поруч в нас.

В гімназії сімейній, усе у нас гаразд!

Батьки учнів 1-А класу

first1first2first3

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?