Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1520
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1601034
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► МІЖ СВІТАМИ

МІЖ СВІТАМИ

Навіть автобус для екскурсії п’ятикласників у Корсунь-Шевченківський подали ВЕЛИЧЕ-Е-ЕЗНИЙ, тож це дало привід думати , що наша мандрівка буде надзвичайною. З висоти вікон ми бачили чудові пейзажі: осінні поля, різнокольорові лісосмуги, куполи церков під чистим небом. Автобус переїхав міст через річку Рось і ми опинилися у справжньому королівстві: зубчасті башточки, величезні арочні ворота і величний палац у казковому парку. Погода не радувала теплом, тож учні кутались у куртки, як пінгвіни, але крутили головами від захвату, розглядаючись довкола, обираючи найбільш вдале місце для фотозйомок.

Наші хлопці найбільше вподобали майданчик з військовою технікою, адже кожен експонат можна було помацати. Сам палац, на жаль, одразу втратив велич і таємничість, адже дівчатам хотілося уявити себе принцесами, а в апартаментах переважала військова тематика – з іншого, реального світу. Ніяких тобі балів і бенкетів, принців і квітів.

Надолужили яскраві враження в музеї історії міста: від прадавніх часів до початку ХХ століття. Виявилося, що на цій території колись водилися мамонти, від яких залишилися тільки ікла. Бачили багато зброї часів козаччини, діарами боїв. Кілька залів присвячено колишнім власникам містечка, які збудували палац, гідний королів. І якийсь химерний вигляд мала обстановка селянської хати в одній з кімнат графської резиденції – знову різні світи…

На виході нас очікували не карети, а сучасний автобус, яким ми і повернулися додому.

KorsunKorsun2

Ангеліна Вакуленко, 5-Б клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?