Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ГІМНАЗІЯ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ

ГІМНАЗІЯ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ

Відбувся міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Гімназія вітає призерів:

ІІІ місце - Софія Засядьвовк (5-Б клас)

ІІ місце - Валерія Погоріла (8-А клас)

ІІІ місце - Тетяна Коваленко (8-Б клас)

ІІІ місце - Катерина Майка (10 клас)

ІІІ місце - Анастасія Антоненко (11 клас)

ІІ місце - Анастасія Бокарьова (5-А клас).

Дівчата дякують своїм учителям Н.М.Власик, Н.П.Лісовій, Н.В.Маслюк, А.В.Щербаковій за підготовку та підтримку.

У міському правознавчому конкурсі «Алея правових знань» перемогу здобув гімназист 9-А класу Сергій Пасека.

Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв “Соняшник” у Києві покликаний відкривати скарби України через дитячу творчість. Учениця 8-А класу Оксана Музика успішно дебютувала у фестивалі й стала призеркою у номінації “Мистецтво декламації”. Для свого виступу дівчина обрала гуморески та байки Павла Глазового. Національний гумор допоміг досягти високого результату.

Гімназист Владислав Гнатів (9-Б клас) виборов І місце на чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное пам’яті майстра спорту України Олександра Шарова.

Відбулася першість міста з настільного тенісу. Команда гімназії у складі Олексія Гримовського (9-А клас), Даніїла Антонченка (8-Б клас), Павла Кохася (8-Б клас) і Граборовської Владислави (8-Б клас) виборола ІІ місце. Олексій Гримовський здобув персональне ІІ місце серед учасників змагань.