Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826112
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Акція в місті „Світ толерантних людей”

Акція в місті „Світ толерантних людей”

aktion12 листопада гімназистами було проведено акцію „Світ толерантних людей”.  Активісти ГДО підготували флаєри з інформацією про толерантність та презентували їх жителям міста. З метою визначення рівня обізнаності місцевого населення з поняттям „толерантність” учні провели флеш-опитування.

В дослідженні взяли участь 30 респондентів від 18 до 65 років.

Аналіз проведеного дослідження показав, що 27% опитаних мешканців міста не знайомі з поняттям „толерантність”. Знають значення цього слова 73% опитаних і ось як вони трактують його суть:

здатність вислухати співрозмовника;

терпеливість до оточуючих;

порядність;

спілкування без агресії;

норми, яких має дотримуватися людина у процесі спілкуванні;

вміння знаходити спільну мову;

ввічливість;

розуміння інших;

сприйняття людини такою, якою вона є;

з розумінням ставитися до поглядів інших, навіть, якщо вони не співпадають з твоїми.

Більшість опитаних мешканців міста ? 68% ? вважають себе толерантними людьми, 23% ? інколи толерантні, а 9% ? не толерантні.

Відповіді на запитання „Чи погоджуєтеся Ви з твердженням „Усі народи світу мають однакові права і можливості”?” розподілилися наступним чином: 83% респондентів згодні з таким судженням, 17% ? не завжди і аргументують свою відповідь так: залежно від закону країни, в міру фінансових можливостей тощо.

Таким чином, можна зробити висновок, що рівень толерантності місцевого населення середній і залишає бажати кращого. Подібні просвітницькі акції потрібно проводити систематично з метою поширення інформації про толерантність і порад щодо того як стати толерантною людиною. Звичайно, як говорив відомий німецький письменник І. Гете „Недостатньо лише отримати знання; треба знайти їм застосування”, ми готові слугувати прикладом толерантності не лише для молодших гімназистів, але і для мешканців м. Сміли.

Опитування провели: Вікторія Дрокіна, Вероніка Гречка.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу



Який предмет вам більше подобається?