Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409882
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ФЕСТИВАЛЮ – БУТИ!

ФЕСТИВАЛЮ – БУТИ!

FESTУчасниками ХХІІІ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв стали юнкори Олександра Лиховид (11 клас), Сергій Пасека (9-А клас) і керівник творчого об'єднання” ІДЕЯ” Світлана Володимирівна Остапова.

До фестивалю готувалися заздалегідь - надихали минулорічні перемоги. Казку випускниці гімназії Ксенії Руденко, фіналістки Міжнародного творчого конкурсу “Казки красивого серця” (м.Москва, 2013 рік), було покладено в основу радіосценарію. Ця правдива і прониклива розповідь про долю вчителя гімназії Тетяни Іванівни Цибко розгортається на тлі історії нашого навчального закладу і пов’язана із сьогоднішніми екологічними проблемами у природі та людських стосунках. Ролі казкових персонажів озвучили учні та вчителі гімназії, текст від автора - Олександра Лиховид. Звукорежисуру і монтаж забезпечив Сергій Пасека. Радіоказка вийшла в ефір 10 травня цього року і розчулила смілян до сліз своєю емоційністю і драматичним сюжетом.

Коли Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повідомила про призупинення роботи “Кришталевих джерел” з огляду на ситуацію в країні, вихованці ТО “ІДЕЯ” не приховували розчарування. Але організатори вирішили: ФЕСТИВАЛЮ - РОВЕСНИКУ ДЕРЖАВИ  УКРАЇНИ - БУТИ!..

Цьогоріч він проходив у стислому форматі. Учасникам було надано можливість розмістити свої роботи на хостингу (http://kd-play.com.ua/), тож і члени журі, і будь-хто міг переглянути й оцінити роботи в он-лайн режимі. 20 листопада представників команд було запрошено у Київ, де в Будинку кіно відбулися урочисті заходи і церемонія нагородження.

Номінантів фестивалю вітали відомі діячі мистецтв, кіно- і фотоіндустрії. Діти подивилися нові фільми українських режисерів, які щойно вийшли у прокат. Для керівників творчих об'єднань відбувся круглий стіл, де обговорювалися питання медіа-педагогіки, ідеологічної складової аудіовізуальних мистецтв на прикладі представлених робіт і співпраці кіномитців із Фулбрайтівським фондом. У подарунок всі отримали книги з історії кіно з дарчими написами авторів.

Церемонія нагородження відбулась у найкращих традиціях кінофестивалів з демонстрацією фрагментів із найкращих робіт. Наше творче об’єднання “ІДЕЯ” стало дипломантом “Кришталевих джерел” ІІ ступеня за радіоказку “Пісня надії” в номінації “Художньо-публіцистична радіопрограма”. Але найбільше ми раділи,  що фестиваль працюватиме й надалі, підтримуючи обдаровану молодь, надихаючи на творчість.

С.В.Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?