Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826957
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? МІНУС 10 ХВИЛИН ЖИТТЯ

МІНУС 10 ХВИЛИН ЖИТТЯ

Христофора Колумба згадують з повагою за його відкриття і дорікають йому, коли мова заходить про тютюнопаління. Чи так уже винен великий мандрівник і першовідкривач Америки, що саме на нього покладають відповідальність за появу в Європі наймасовішої шкідливої звички? У другій половині ХІХ століття у період становлення емансипації навіть жінки почали перебирати чоловічі захоплення, незважаючи на те, що одна цигарка забирає у людини від 5 до 10 хвилин життя, а наслідки куріння позначаються на обличчі, руйнують організм зсередини. Від хвороб внаслідок тютюнопаління щороку помирає більше п’яти мільйонів осіб. Від диму страждають оточуючі. Регулярне вживання нікотину викликає залежність...

Проблема вже давно набула світового рівня. Тож Американське онкологічне товариство задля привернення уваги й активізації спільноти до протистояння 1977 року ініціювало встановлення Міжнародного дня відмови від куріння, який відзначають 20 листопада.

Отже, чи варто бути жертвою безглуздої примхи нікотинового монстра, якого вирощуємо ми самі? Напевно, ні. Чому б не боротися зі своїми внутрішніми монстрами разом? Живімо якісно!

Олександра Лиховид, 11 клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?