Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826093
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ТЕАТР: ДЛЯ ДІТЕЙ ПО-ДОРОСЛОМУ

ТЕАТР: ДЛЯ ДІТЕЙ ПО-ДОРОСЛОМУ

teatr!Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі» за п’єсою Ульриха Губа у перекладі Христини Назаркевич є спільною продукцією Goethe-Institut в Україні та Львівського українського театру для дітей та юнацтва. Прем’єра відбулась у 2013 році, з того часу вистава набула популярності, тож було вирішено організувати турне трупи містами України. 28 листопада її побачили маленькі сміляни, які задля цього спеціально відвідали Черкаський музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка.

Зустрітися о восьмій вечора на Ковчезі домовився Голуб із двома Пінгвінами, що потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого Ковчегу. Через це обоє опинилися перед великою проблемою, бо не можуть залишити напризволяще свого товариша, третього Пінгвіна. Та зрештою рятівна ідея таки спадає їм на думку…

Драматург з усією серйозністю береться за питання про Бога і Всесвітній Потоп, не забуваючи про легкість та гумор. Шестикласники дізналися, що таке справжній театр з кулісами, декораціями, партером, ложами, антрактом, трьома дзвінками та іншими атрибутами. Вистава цікава жвавим сюжетом і гарними костюмами. Вона орієнтована на дітей, але ставить дуже «дорослі» проблеми.

Дарина Глухенко, 6-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?