Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827407
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЮНКОРІВ

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЮНКОРІВ

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення оголошено представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Канні 1994 року. З тих пір другої неділі грудня всі провідні теле- та радіокомпанії надають більше ефіру дитячим передачам, тим самим нагадуючи дорослим, що вони теж прийшли з дитинства.

З цього приводу, хочеться нагадати, що перший радіоприймач у нашому місті з'явився 1922 року. Його зібрали гуртківці трудової школи №39 (тепер гімназія) під керівництвом вчителя фізики І.К.Іщенка. Тож по вихідних у школі збиралися послухати новини містяни й люди з навколишніх сіл. Їм показували ще одну на той час новинку - діафільми.

З часу створення гуртка журналістики гімназійні юнкори активно співпрацювали із редакцією Смілянського міськрайонного радіо. Чотири роки тому було укладено спільну угоду про надання ефіру під власну щотижневу програму “Гімназійна перерва”. Окремі передачі удостоєні нагород міжнародних фестивалів.

У 2012 році було створено творче об’єднання “ІДЕЯ” (інформаційна дитяча експрес-ятка), яке за короткий час встигло заявити про себе на всеукраїнському і міжнародному рівні. Минулого року юнкори навіть пройшли одноденне стажування на загальнонаціональних телевізійних каналах України. Випускники зробили успішну кар’єру в галузі теле- і радіожурналістики.

У юнкорів ТО “ІДЕЯ” попереду  багато цікавих проектів. Зі святом!

Олександра Лиховид, 11 клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?