Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1405178
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЕКОНОМИМО ЗМАЛКУ

ЕКОНОМИМО ЗМАЛКУ

energoПитання енергозбереження та енергоефективності з кожним роком стають все більш актуальними. Вони важливі не тільки для держави, а й простих громадян. Серед факторів, що ускладнюють ситуацію у цій сфері, велику роль відіграє дефіцит інформації про програми і технології енергозбереження. На жаль, багато людей не розуміють, що збереження ресурсів, турбота про довкілля – це здоров’я і життя їх дітей, турбота про власне майбутнє.

В межах проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні НВК «ЗОШ І ступеня - гімназія ім.В.Т.Сенатора»   приєдналася до потужного руху прибічників сталого розвитку. Учні 1-А класу провели заняття: «Як лампочки бережуть довкілля», після якого змогли зрозуміти, в чому небезпека ламп розжарювання;  як використання застарілого чи сучасного типу ламп впливає на стан довкілля. Адже понад 20% всієї виробленої в Україні електрики витрачається на освітлення адміністративних будинків, шкіл, лікарень, квартир. Це є результатом застосування застарілих технологій освітлення, а саме – ламп розжарювання, у яких лише 5% електроенергії йде на освітлення, а 95% - на нагрів самої лампи. Термін служби дорівнює 1 року експлуатації, люмінесцентна лампа служить до 10 років і економить близько 80% електроенергії.  Раціональне використання електроенергії – основне вирішення проблеми економії і скорочення викидів парникових газів. Цього можна досягти, використовуючи ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ  ЛАМПИ!

Сподіваємось, що отримана інформація донесена до учнів, батьків та інших дорослих сприятиме поступовому переходу до енергоефективного освітлення.

Класний керівник

ЧМИРЕНКО  Н.М.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?