Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826078
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? «Білі берети» проводять навчання

«Білі берети» проводять навчання

У Смілі на Паланці відкрито військово-патріотичний навчальний табір. Інструктори спецпідрозділу «Білі берети» розпочали навчальні й тренувальні заняття з тактичної медицини для всіх охочих. За статистикою 60 відсотків людських смертей під час військових дій виникають внаслідок втрати крові. Аби врятувати людське життя після поранення, у більшості випадків треба надати допомогу в перші хвилини, не чекаючи лікаря.

Ідея створення табору належить смілянському волонтеру Віктору Овчаренку й підтримана військкоматом, лікарями, рятівниками та міської і районною владою. Ініціатори сподіваються, що тисячі людей навчаться діяти в екстремальних ситуаціях з надання першої долікарської медичної допомоги.

Гімназисти взяли участь у церемонії відкриття табору. І з цікавістю спостергіли за показовими виступами «Білих беретів», які хвацько пройшли смугою перешкод, визволили та евакуювали «заручників», надали їм допомогу. Табір функціонуватиме на постійній основі, тож на Паланці встановлено намети і польову кухню. Серед перших рекрутів до навчання колишні учні гімназії Влад Овчаренко і Микола Панченко (на фото).

tabirtabir1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?