Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408286
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЛЮБИТЕЛЬСЬКА ЖУРНАЛІСТИКА – ВІД СЛОВА «ЛЮБИТИ»

ЛЮБИТЕЛЬСЬКА ЖУРНАЛІСТИКА – ВІД СЛОВА «ЛЮБИТИ»

ЛЮБИТЕЛЬСЬКА ЖУРНАЛІСТИКА – ВІД СЛОВА «ЛЮБИТИ»

Команда гімназійних юнкорів - Дар’я Глушко, Валерія Прядко, Валерія Іванова і Світлана Остапова - повернулися з ХVIII Міжнародного конкурсу шкільних медіа, який відбувся у місті Миколаїв 23 - 25 квітня.

Натхненний квітень

Навесні, коли квітне земля, юнкори з усієї України (а тепер і Європи) вирушають у місто Миколаїв, аби із пахощами садів на них зійшло натхнення і допомогло розквітнути таланту. На ХVIII Міжнародний конкурс шкільних медіа було представлено 1675 робіт. Аби зрозуміти, наскільки важливий цей молодіжний форум, наскільки вагомі досягнення творчих об’єднань, слід лише повідомити, що у роботі зльоту юнкорів взяли участь представники Європейського Союзу і Ради Європи, Адміністрації Президента України, Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів  України - всі черпали натхнення і корисну інформацію, заряджалися позитивними емоціями.

Крок до професійного становлення

Майстер-класи від професійних журналістів, відверті розмови із високопосадовцями, обмін досвідом із представниками юнкорівських об’єднань, навіть просто серйозне ставлення до дитячих спроб знайти свій “почерк” у медіапросторі сприяє творчому становленню кожного юнкора, дає поштовх до професійного зростання.

Дар’я Глушко

Несподівана  перемога

Для мене цілковитою несподіванкою стала перемога у номінації “Кращий автор шкільного друку серед учнів 5 - 8 класів”. Зрозуміло, що таке високе знання - аванс на майбутнє. Тепер доведеться працювати ще активніше і відповідальніше.

Валерія Іванова

Програма - супер!

Мені дуже сподобалася організація і програма фестивалю: зустріч з телекамерами на вокзалі, знайомство з містом, прес-конференції, майстер-класи, поїздка у білосніжному лімузині до святково оформленої живими скульптурами першої в житті “червоної доріжки”, звуки оркестру, аплодисменти!.. Дуже красива й урочиста церемонія нагородження з цікавою концертною програмою і феєрверком. Завершився зліт юнкорів незабутньою екскурсією у найкращий в Україні зоопарк - все було СУПЕР! J

Валерія Прядко

Символ єднання

За традицією в останній день фестивалю юнкори відвідали Алею пам’яті журналістів, що загинули під час виконання службових обов’язків. Її закладено у 2011 році. Тоді юнкор “Дзвоника” Юлія Громило, переможниця конкурсу у номінації “Кращий автор шкільного друку серед учнів 9 - 11 класів”, разом з іншими призерами посадили перші саджанці кримських сосен. Всі вони прийнялися і зараз вже до метра заввишки. Цьогорічні учасники фестивалю підтримали традицію, навіть зробивши її більш символічною та емоційно потужнішою: КРИМСЬКІ СОСНИ зростатимуть на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ й об’єднуватимуть народ, зміцнюватимуть національний дух.

Кожен юнкор після інструктажу посадив на алеї більше десятка саджанців. (Буде цікаво повернутися туди і подивитися, як вони почуваються.)

Працівники Миколаївського лісництва підготували для всіх делегацій сюрприз: по кілька саджанців були подаровані і відправилися в усі куточки України, аби пустити корені на шкільних подвір’ях учасників конкурсу.

Дар’я Глушко

Від слова “любити”

Шкільна журналістика - поки ще лише гра: серйозна, відповідальна, але гра. Вона може наблизити на крок до професії лише того, хто прагне творити,  не може не писати, помічає нюанси, на які інші не звертають увагу. Для мене, як керівника творчого об’єднання “ІДЕЯ”, найважливішим результатом фестивалю стала маленька дрібничка під час прогулянки містом, коли наша маленька команда вже прямувала на вокзал. Ми майже одночасно побачили рекламну вивіску на одній з висоток. Усього чотири літери - “ІДЕЯ”. Вигукнули одночасно: “Це ж наша “ІДЕЯ” у Миколаєві!” - раділи ми посеред вулиці, якою щойно проїхав президентський кортеж. Навіть його перебування поруч у нас не викликало такого захвату, як візуалізація присутності нашого творчого об’єднання у столиці юнкорівського руху.

І нехай ми поки що аматори, любителі.  “Любительська журналістика - від слова “любити”, - так підтримали нас на одному з майстер-класів. З любові до журналістики ми вчимося і самовдосконалюємося, а з нами і наша газета “Дзвоник”. З черговою перемогою, юнкори!

Світлана Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

m1m2

m3m4

m5m6

m7m8

Останнє оновлення (Понеділок, 27 квітня 2015 12:51)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?