Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826852
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Стежинкою успіху

Стежинкою успіху

6_BСонячного квітневого дня зібрало разом шкільну родину 6-Б класу чудове традиційне свято «Я- особистість». Ми всі дуже хвилювалися, адже завітали до нас наші батьки та директор гімназії Олена Олегівна Дзевульська. Наш класний керівник Олена Вікторівна Сердюк презентувала свято, як нове відкриття вже знайомих нам облич. Потім дала слово нам. Кожен розповів про свої досягнення, поділився планами на майбутнє. Вражали кількістю своїх медалей спортсмени Анна та Нікіта Чорнобривці (Аня має нагороди ще і як власник чудового собаки, переможця багатьох виставок та змагань), танцівники Валентин Кубрак та Дар'я Сідельнікова. Валентин разом зі своєю сестрою Лолою (теж ученицею нашої школи) подарував всім присутнім запальну самбу. Наші гітаристи віртуози  Олександр Хлевнюк і ВладімірТеліга дивували чудовими мелодіями, а  Катерина Галєва зі своєю подругою Єлизаветою Висоцькою заспівали українську пісню «Як у нас на Україні», яку підхопили всі присутні.

Виставка «Світ моїх захоплень» вражала різноманітністю: вишиванки, вироби з дерева, іграшки, малюнки, грамоти, медалі, боксерські рукавички тощо. Передивляючись презентацію, ми пригадали цікаві заходи, екскурсії, класні свята, які відбулись у нас протягом навчального року - ми цікаво, весело та змістовно проводили час!

Далі ми разом вибудували стежинки успіху, які необхідно пройти кожному, щоб отримати бажане. На закінчення свята нас чекав сюрприз:  кожен отримав у подарунок чарівне сонечко, заряджене на успіх й удачу. Олена Олегівна теж нас підтримала, побажала всім успіхів, подякувала нашим батькам. Тож маємо надію на те, що ми на правильному шляху, за допомогою вчителів та батьків обов'язково знайдемо своє місце в житті, станемо справжніми громадянами нашої держави.

Євгенія Козир, Валентин Шевченко, 6-Б клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?