Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826158
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? «ВІДВАЖНІ СОКОЛИ» ГІМНАЗІЇ

«ВІДВАЖНІ СОКОЛИ» ГІМНАЗІЇ

Протягом 28-29 травня команда гімназії у складі учнів 9-их та 10-го класу брала участь у I-му (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Джура”. Обов’язковими атрибутами кожного рою був прапор, відзначка, відповідно оформлений наметовий табір.

Учасники гри показали вправність у різних видах змагань. Вони розпочалися конкурсом «Впоряд», у якому рої продемонстрували військові вміння та практичні навички стройової підготовки. В історичному конкурсі «Відун» учасники показали знання з історії України, а в квестовій інтелектуальній грі «Пластун» –  знання традицій козацтва та українського фольклору.                                                                           Кожний рій презентував звіт «Добре діло», в якому висвітлювалися добрі справи, зокрема гімназисти презентували благодійну діяльність щодо допомоги воїнам АТО.                   Свою силу, спритність та витривалість учасники мали змогу довести в змаганнях „Смуга перешкод” та „Перетягування линви”. Також рої змагалися в наданні першої медичної допомоги й демонстрували знання теоретичних питань медико-санітарної підготовки в змаганні «Рятівник». Завершальним конкурсом була ватра „У колі друзів”, що передбачала представлення творчо-мистецького звіту рою.                                    У нелегкій боротьбі  рій гімназії „Відважні соколи” виборов II місце серед команд Сміли. Також гімназисти отримали призові місця і в окремих номінаціях: I місце у змаганні „Пластун”, II місце –  за змагання „Добре діло” та „Відун”, III місце у змаганнях з кульової стрільби.

Гра „Джура” об’єднала всіх членів рою, допомогла відчути себе справжньою командою однодумців, сприяла розвитку почуття гордості за своїх предків – козаків та відродженню українських духовних традицій.

dguradgura1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?