Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826922
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЛИСТИ-ПОДЯКИ ВЕТЕРАНАМ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

ЛИСТИ-ПОДЯКИ ВЕТЕРАНАМ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

від  учнів 4 – А кл. НВК гімназії ім. В. Т. Сенатора

( кл. керівник Чмиренко Наталія Михайлівна)

Дякую за все, що ви зробили для нас

Бокарьова Анастасія

Шановні ветерани,  хочу висловити вам подяку за наше сьогодення. За те, що над нами блакитне небо, а сонце усміхається кожного ранку. Страшно навіть уявити, адже цього всього могло б не бути  якби не ваша Перемога над фашизмом.

Знаю, що вам дуже важко згадувати минулі, тяжкі для вас часи,  коли сила – силенна ворогів насунула на Україну. Звідусіль лунали постріли гармат, горіли міста і села. У кожного  з нас болить серце за те, що ви пережили. Скільки людей загинуло…

Але не даремно. Тому, що зараз на землі спокій, мир, любов. А як же вам жилося без цього всього? Без дітей, батьків, родини? Були тільки сум і втрата. Зараз на Ваших головах сивина, а на серці спокій, що немає війни, що ви перемогли ворога, але є й смуток, що вже немає ваших друзів та родичів.

Низький вам уклін, наші дорогі ветерани. Хай вас Бог береже. Щиро дякуємо Вам за все, що ви зробили заради України.

Вами пишаємось

Володимир Вовк

У нашого народу є подія, якою пишаються усі покоління, - Перемога над фашизмом. Я і мої ровесники завжди пам’ятаємо, що ми завдячуємо вашому великому подвигу, шановні ветерани.

Адже ви своїм подвигом  зберегли життя багатьом людям, врятували нашу землю від поневолення та горя, дали майбутнє прийдешнім поколінням, тобто нам. Ви є вічним прикладом вірного служіння своєму народу, патріотизму та самопожертви.

Низько вклоняємося вам, славимо та пишаємося вами, наші дорогі Ветерани!!!

З повагою учень 4 – А класу.

У вас вчимося цінувати мир

Кириченко Анастасія

Добрий  день, шановні  наші ветерани! Я хочу висловити вам свою подяку за вашу Перемогу над фашизмом.  Щиро дякую вам всім за те, що в нашому світі панує мир і спокій. Розумію, як вам,  мабуть важко зараз згадувати про війну, адже часто ви навіть не стримуєте сліз,  розповідаючи про ті  страшні часи. Ваші друзі, родичі також потрапляли під кули, це дуже тяжко пережити, але ви навчилися жити та цінувати Мир.

Ми всі Вам дуже вдячні за вашу мужність та хоробрість!

Гомоніла Україна.

Довго гомоніла,

Довго, довго кров степами

Текла – червоніла,

Текла, текла та й висохла,

Степи зеленіють:

Діди лежать, а над ними

Могили синіють.

 

Ми памятаємо ваш подвиг 

Прокопенко Анна

Я щиро вдячна вам, шановні наші ветерани, за вашу перемогу над фашизмом. Знаю, що це було непросто. Але завдяки вашій мужності, та героїзму  тепер ми живемо в мирі та щасті. Була Велика війна в якій  ми українці стали переможцями. Мільйони поранених, мільйони загиблих полягло на фронті. Тому тепер ми, діти, віддаємо шану  солдатам, які загинули на війні. Щороку 9 травня  ходимо до обеліску, вшановуємо їх пам’ять  хвилиною мовчання, покладаємо квіти. Я ніколи не забуду, що ви проливали кров. Я буду завжди вас шанувати і пам’ятати про ваш подвиг.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 08 травня 2015 10:49)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?