Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408268
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► 20 РОКІВ ГАЗЕТІ "ДЗВОНИК"

20 РОКІВ ГАЗЕТІ "ДЗВОНИК"

Одна із перших в області гімназійна дитяча газета “Дзвоник” відзначила 20-ту річницю. У лютому 1995 року за ініціативою директора гімназії О.О.Дзевульської було ухвалено рішення про її створення, перший номер побачив світ у квітні, а зареєстровано видання лише 20 червня. З того часу газета виходить щомісяця. Гурток журналістики еволюціонував у творче об’єднання “ІДЕЯ», що означає «Інформаційна Дитяча Експрес-Ятка».

194 номери «Дзвоника», 4 кольорові тематичні історико-краєзнавчі альбоми накладом до 5 тисяч примірників, два десятки телепрограм про історію нашого міста, щотижнева радіопрограма «Гімназійна перерва», розділ новин сайту гімназії, співпраця з міськими ЗМІ, участь у різноманітних фестивалях і конкурсах – все це сфера діяльності та інтересів юнкорів, які тільки за поточний навчальний рік здобули 18 відзнак всеукраїнського і міжнародного рівня.

Вихованці ТО «ІДЕЯ»  щороку вступають на факультети журналістики, видавничої справи, телережисури, операторського мистецтва та інші. Допомагає їм досягти своєї мрії незмінний редактор “Дзвоника” С.В.Остапова, член Національної спілки журналістів України і Національної спілки краєзнавців України.

Під час свята «Дзвоник-шоу» лунали привітання на адресу газети, її творців і шанувальників. Відбулася журналістська вікторина, конкурс реклами, тематичні ігри. Найактивніші юнкори отримали дипломи і подарунки.

 

dzvdzv1dzv2dzv3dzv4

Останнє оновлення (П'ятниця, 12 червня 2015 11:33)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?