Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826827
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Громадянами Он-ляндії стали вчителі

Громадянами Он-ляндії стали вчителі

    Ое-ляндія семінар
    Безпечна web-країна Оп-ляндія- це спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадсько-соціальних діячів, а також одноіменний сайт, що містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, що дозволить навіть початківцям ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.
    Гімназисти кілька місяців поспіль беруть активну участь у вікторині Оп-ляндії. У січні переможцями стали більше 80 старшокласників, у лютому до них приєднались молодші школярі. Щомісяця гравці стають власниками тематичних сувенірів і сподіваються, врешті-решт, отримати звання Магістрів Оп-пяндїі.
    Днями в гімназії відбувся тренінг для вчителів Сміли і Смілянського району, проведений волонтером українського відділення Microsoft. Учасники тренінгу дізнались, як в ігровій формі попередити і захистити дітей від реальної небезпеки, яка чатує на них в Інтернеті. Кожен учасник отримав інформаційний пакет з інструкціями,                тематичними                 сценаріями, відеоматеріалами, а також захистили план дій з проведення інформаційно-просвітницької роботи за методикою "рівний-рівному" й отримали відповідний сертифікат, який надає право стати волонтером-громадянином Оп-ляндіїі самостійно проводити подібні тренінги для будь-якої аудиторії.

Останнє оновлення (Середа, 03 березня 2010 10:47)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?