Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409892
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЛАСКАВО ПРОСИМО

ЛАСКАВО ПРОСИМО

1_septЛюбі учні, дорогі батьки, шановні колеги! Гімназія знову гостинно відкриває двері й запрошує своїх учнів до Країни Знань. Наші з вами будні наповняться творчим спілкуванням і яскравими відкриттями.

Приємно повідомити, що наші випускники успішно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, результати вже кілька років поспіль найкращі серед шкіл міста з усіх навчальних дисциплін. Випускники отримуватимуть подальшу освіту у найпрестижніших закладах України та Європи.

Навчальний рік обіцяє бути напруженим, але цікавим. Міністерство освіти і науки внесло зміни у порядок його закінчення: формат зовнішнього незалежного оцінювання поєднано з державною підсумковою атестацією. Випускники 11 класу складатимуть іспити з трьох предметів: крім української мови і літератури, обов’язковою стане англійська мова, а третій предмет на вибір - історія або математика. Тож бажаю успіхів і задоволення від навчання всім гімназистам.

Наша школа оновилася, збагатила матеріально-технічну базу й готова до роботи. Хочеться подякувати голові піклувальної ради гімназії А.Я.Пилипчаку та всій батьківській громаді за підготовку школи до нового навчального року, а особливо батькам учнів:

2-А: Чурай, Бровченко, Колесник;

2-Б: Медолиз, Радченко, Шепталенко;

3-А: Гончарук, Павлига, Колесник;

3-Б: Баєва, Білякова;

4-А: Бистран, Залашкова, Мельніченко;

4-Б: Діденко, Сергієнко, Кожухарь;

5-А: Хоменко, Сіленко,

Шатайло, Синьогуб;

5-Б: Діденко, Рясний,

Сніжко;

6-А: Бокарьова, Таран, Капрізова,Лавренчук, Сюкало, Даценко;

6-Б: Рак, Рєпіна;

7-А: Засядьвовк;

7-Б: Хлевнюк, Шкарупа, Фурман;

8-А: Скирчук, Нікітенко, Даценко;

8-Б: Котляр, Гирник, Скубко, Проценко;

9-А: Вовченко, Іванова;

9-Б: Кієнко, Демченко, Пустовіт;

10-А: Гримовський;

10-Б: Гнатів, Титаренко, Войтко;

11 кл.: Григоренко, Криворот.

Час лунати шкільно-му дзвінку.  “Я - патріот”, “З Україною в серці” - такі теми першого уроку. Бажаю всім успіхів, наснаги, приємного спілкування, здоров’я й миру! Щасти!

О.О.Дзевульська, Заслужений працівник освіти України, директор гімназії

2_3_

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?