Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409830
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► АБІТУРІЄНТСЬКИЙ МАРАФОН

АБІТУРІЄНТСЬКИЙ МАРАФОН

Для випускників гімназії абітурієнтський марафон розпочався задовго до вступної кампанії в Україні: посилена підготовка з предметів, додаткові консультації, пробні тестування - все було спрямовано на підвищення якості знань, технічних вмінь по роботі з різними видами тестів і зміцнення психологічної готовності до ЗНО. Учні 11-х класів ретельно оглянули списки профільних предметів, оцінили свої бажання, можливості й шанси потрапити на навчання до обраного вищого навчального закладу.

Цьогоріч продовжили працювати сайти, які давали вичерпну інформацію про хід вступної кампанії: конкурс, кількість бюджетних місць, рейтинг абітурієнтів. Відмінністю, яка впорядкувала і пришвидшила процес зарахування студентів, стало визначення абітурієнтами пріоритетності заяв (усього їх 15).

Отже, результат абітурієнтського марафону - 97% наших випускників вступили до ВНЗ. Вибір спеціальностей стабільний: медицина, економіка, комп’ютерні науки, юриспруденція, педагогіка, філологія. Географія вступів теж незмінна: Київ, Черкаси, Одеса, Харків, Львів, Полтава. Троє випускників навчатимуться за кордоном у Польщі, Словакії та Чехії. Нехай усім щастить! Пишаємось і чекаємо на зустріч!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?