Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826211
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? У центрі уваги - WEB-ресурси

У центрі уваги - WEB-ресурси

seminar_1На базі гімназії ім.В.Т.Сенатора відбувся обласний семінар-практикум «Бібліотечний WEB-ресурс та його значення  у задоволенні інформаційних потреб усіх учасників навчально-виховного процесу» для методистів районних і міських методичних кабінетів з бібліотечних фондів шкільних підручників. Бібліотеку гімназії вибрано не випадково. Вона по праву вважається найкращою шкільною бібліотекою області, де запроваджено всі можливі інноваційні технології.

Відкрила семінар провідний бібліотекар Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Т.А.Рябіщук. Привітала гостей начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Н.О.Незнанова. Презентувала гімназію як інноваційний навчальний заклад, поділилася результатами всеукраїнських освітніх експериментів, творчими здобутками і планами директор О.О.Дзевульська.

Єдину стратегію та спільні дії сім’ї, школи і бібліотеки на підтримку дитячого читання рекомендувала методист із бібліотечних фондів ЧОІПОПП Н.А.Борисова. Провідний бібліотекар ЧОІПОПП Т.А.Рябіщук акцентувала на тому, що WEB-ресурси шкільних бібліотек - цінне джерело інформації для користувачів. Охарактеризувала типи WEB-ресурсів шкільних бібліотек міста Сміли та їх роль в інформуванні учнів, вчителів і громадськості методист бібліотечних фондів ММК управління освіти, молоді і спорту Г.М.Олійник.

Завідувач медіатеки гімназії І.І.Гичка поділилася досвідом роботи зі створення WEB-сайту, як умови модернізації шкільної бібліотеки в інформаційно-методичний медіацентр.Про співпрацю з медіацентром та особливості дитячих мас-медіа на прикладі творчого об’єднання ІДЕЯ розповіла керівник гуртка журналістики С.В.Остапова.

Для учасників семінару було проведено екскурсію школою. Особливо зацікавили гостей Кімната Слави, єдиний в області музей шкільної газети «Дзвоник» і музей носіїв інформації та журналістського знаряддя.

Під час круглого столу з теми семінару учасники підвели підсумки. Визначили стратегію подальшого розвитку шкільних бібліотек та подякували господарям за теплий прийом, високий рівень організації семінару, а особливо за те, що завжди із задоволенням діляться досвідом і творчими здобутками, що спонукає до нових ідей та інтенсифікованої еволюції освітньо-виховних технологій.

Прес-центр гімназії

seminar_2seminar_3seminar_4seminar_5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?