Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1400953
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► МОВА - ВІКОНЦЕ У СВІТ

МОВА - ВІКОНЦЕ У СВІТ

PSH1PSH2

Мова - це джерело, з якого починається струмок знань, що ширшає, набирає сили й розливається могутньою рікою. Мовою людина мислить, прилучається до духовності свого народу, завдяки їй стає людиною. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів та погляди.

9 листопада учні 2-А класу відзначили День української писемності і мови. На святі «Мова - це віконце, через яке людина бачить світ» діти дивували своїх батьків та всіх присутніх знанням української мови, виконували цікаві завдання, вправлялися із скоромовками, співали колискові пісні, декламували вірші, що возвеличують рідну мову, показали інсценізацію «Як Бог дари продавав».

Діти і дорослі переконалися, що мова - неоціненний дар, який треба примножувати, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати і щиро любити.

Учні 2-А класу

Свято писемності в початковій школі

Солов’їну, барвінкову,

Колосисту – на віки-

Українську рідну мову

В дар мені дали батьки.

 

День української писемності та мови у початковій школі НВК «ЗОШ I ступеня ім. В.Т.Сенатора» розпочався зі святкової лінійки. Маленькі гімназисти пісенною композицією «Музика, що лине з дитячих сердець» привітали учасників конкурсу  та учнів початкової школи зі святом. У кожному класі вчителями проведено диктанти, під час яких учні показали відмінні  знання з української мови.

Учні 3 - 4 класів взяли участь у першому етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Найкращі роботи відібрано для участі у наступному етапі конкурсу.

Учні 2-А класу провели свято «Мова - це віконце, через яке людина бачить світ». Діти показали себе гідними високого звання «Українець».

У 2-Б класі також проведено свято «Україна - моя Батьківщина». Артистичні, емоційні маленькі українці показали, що вони знають про нашу державу.

У третіх класах проведено поетичний конкурс «Чарівна музика слова», де учні декламували свої вірші. Можливо вони ще зовсім дитячі, але від щирого серця.

Низка святкових заходів завершилася підсумковою лінійкою.

PSH3PSH4PSH5PSH6PSH7

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?