Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826786
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СОЛОДКЕ МІСТО ВІННИЦЯ

СОЛОДКЕ МІСТО ВІННИЦЯ

vinny1У Вінниці неможливо заблукати. Тут настільки гостинні і привітні жителі, що постійно намагаються допомогти. Екскурсія 8-Б класу розпочалася з прогулянки містом. Зупинились у розважальному центрі «Рошен», де нас зустрів робот на ім’я Робошен. Він знає все про відому кондитерську фабрику, тож залюбки розповідав про неї. Потім він запросив нас до ігрових кімнат, де ми азартно долучилися до квесту: відтворили процес виробництва цукру і шоколаду, впізнавали інградієнти на смак і запах, подивилися фільм «Ніч на фабриці» - і, нарешті, відшукали код до скарбів. Коли відчинили дверцята сейфу – на нас посипався золотий дощ із шоколадних монет!..

Для нас провели екскурсію фабрикою, у цеху з виготовлення цукерок «Корівка» дозволили поласувати продукцією. Ми зробили висновок: Вінниця – солодке місто!

Потім ми відвідали музей-маєток лікаря Пирогова, відомого хірурга і вченого. Дуже сподобалася аптека початку минулого століття. Біля неї грядки лікарських рослин. У передпокої – воскові фігури пацієнтів, у хірургічній палаті – підготовка до операції. Всі фігури дуже колоритні, виготовлені за фотографіями вінничан тих часів. У приміщенні музею колись жила велика родина Пирогових. Зараз у кімнатах знаходяться експонати, зібрані відповідно етапів життя вченого. Тільки кабінет Миколи Івановича залишено без змін.

Потім була екскурсія в музей ретро-техніки, де можна «порулити» німецьким мотоциклом чи автівкою часів Другої світової війни, побачити фото- і звукозаписуючу апаратуру старих зразків.

Надвечір ми потрапили на шоу фонтану «Рошен»: струмені води ніби танцювали зі світловими променями під музику. На жаль, виставу подивитися не вдалося, адже поспішали на поїзд.

Наша подорож була незабутньою.

Юлія Чорненька, 8-Б клас

 

vinny2vinny3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?