Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827495
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ У ГІМНАЗІЇ

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ У ГІМНАЗІЇ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку принципів терпимості з 16 по 20 листопада 2015 року в гімназії було проведено Тиждень толерантності.

Впродовж тижня робота працівників психологічної служби, класних керівників, учителів була спрямована на поширення принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. У холі школи було оформлено інформаційний стенд, який нагадував учням, учителям та батькам про значимість Міжнародного Дня Толерантності, а також містив поради з виховання толерантної особистості. У класах було проведено інформаційно-просвітницькі акції, надано інформацію про історію появи поняття «толерантність», класні години, круглі столи, тренінги «Сила толерантності», «Толерантність врятує світ». Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах: малювали квітку толерантності, створювали колажі «Світ толерантних людей», обмінювалися компліментами та добрими побажаннями.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?