Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826832
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Комунікаційні стратегії сучасної школи

Комунікаційні стратегії сучасної школи

StrategiaНещодавно в Національній парламентській бібліотеці України в м. Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційні стратегії сучасної школи». Серед організаторів заходу – видавництво «Білий Тигр», Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський університет ім. Б. Грінченка. У роботі конференції взяли участь понад 200 працівників освіти з різних куточків України.

У рамках конференції було проведено майстер-класи у восьми секціях. Вони проходили не лише у формі лекцій, а й тренінгів, круглих столів, обговорення в групах, що дало можливість поділитися досвідом роботи в закладах та обговорити проблемні аспекти питання комунікації в освіті.

Практичний психолог Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора» Катерина Михайлівна Шевченко взяла участь у конференції. На майстер-класі «Як стати успішним у спілкуванні?» вона продемонструвала учасникам конференції елементи тренінгу «Секрети ефективного спілкування». На майстер-класі «Соціальні мережі як інструмент комунікації вчителя та учня» поділилася досвідом використання соціальних мереж у спілкуванні з учасниками навчально-виховного процесу. А також відвідала майстер-клас «Протидія маніпуляціям» та «Організація спеціальних заходів».

По закінченню конференції учасники отримали сертифікати, які дають право на тренінгову діяльність на місцях. Тож психолог гімназії К.М.Шевченко готова поділитися інноваціями з колегами.

Прес-центр гімназії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?