Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826147
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЗА ВЛАСНИМ КАЛЕНДАРЕМ

ЗА ВЛАСНИМ КАЛЕНДАРЕМ

kalendarНаступний рік гімназисти житимуть за власним календарем. Його створено за ініціативи директора гімназії Олени Олегівни Дзевульської та укладено творчою групою учнів на чолі з учителями кафедри природничо-математичних дисциплін на честь 25-ї річниці Незалежності України.

Черкащина дала світовій та вітчизняній науці багатьох видатних вчених в галузі природничо-математичних дисциплін, чиї імена золотими літерами вписано в історію науки України. Мета даного краєзнавчого дослідження - пригадати ці імена, залучити користувачів календаря до знайомства із сторінками життя та популяризації наукового доробку славетних земляків. Серед них Анатолій Павлович Коваленко, Семен Филимонович Морочковський, Левко Платонович Симиренко, Юрій Іванович Усатенко, Аркадій Семенович Оканенко, Олексій Миколайович Бах, Віктор Володимирович Глущенко, Георгій Федорович Проскура, Ілля Ілліч Мечников, Тихін Іванович Осадчий, Ольга Арсенівна Олійник, Вадим Олександрович Топачевський, Василь Миколайович Шевченко, Анатолій Терентійович Пилипенко, Юрій Васильович Кондратюк, Іван Григорович Підоплічко, Яків Борисович Файнберґ, Микола Полікарпович Куліш, Андрій Іванович Ємченко, Віталій Петрович Сігорський, Володимир Георгійович Каплуненко, Микола Андрійович Бунґе, Володимир Левкович Симиренко.

Робота спрямована на реалізацію рекомендацій Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Може бути використана на уроках та позакласній роботі з математики, хімії, фізики, астрономії, біології, економіки.

На сторінках календаря представлено фотографії вчених, коротку біографічну інформацію та викладено внесок вченого у розвиток вітчизняної і світової науки. Для переосмислення зібраних матеріалів на учнівському рівні гімназисти різного віку створили тематичні малюнки та склали вірші про видатних земляків або про науки, в яких вони досягли визначних висот. Учасники проекту згадали й про вищі навчальні заклади Черкащини, які готують наукові кадри для України.

Серед учених, які увійшли до календаря, акцент зроблено на предстаниках нашого славного міста Сміли, якому вони завдячують своїм народженням, проживанням або професійною діяльністю. Незабаром у Смілі з’являться вулиці, названі на їхню честь.

Творча група сподівається, що наш календар зацікавить не лише школярів та учителів, а й стане символом року прийдешнього, позначить нову віху розбудови нашої держави.

Шануймося, бо ми того варті!

Прес-центр гімназії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?