Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409824
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

2016-й оголошено роком англійської мови в Україні. Це важливий і рішучий крок для інтеграції громадян у європейське і світове суспільство, адже англійська є мовою міжнаціонального спілкування. У гімназії заплановано багато цікавих заходів, які спонукатимуть учнів і вчителів до оволодіння мовою Вільяма Шекспіра і Джорджа Байрона, Марка Твена, Льюїса Керола і Джоан Ролінґ. Вдосконалюватимуться комунікативні навички через участь у міжнародних проектах, різноманітних творчих конкурсах конкурсах.

Офіційний початок року англійської мови у Смілі відзначився міським конкурсом міні-вистав «Play Your Part». Учнівським колективам було запропоновано інсценізувати уривок з англомовних класичних  або сучасних зразків літератури. Актори і режисери-постановники творчо підійшли до завдання й обрали найяскравіші твори.  Тож на сцені з’явилися персонажі з «Аліси в Країні чудес», «Пригод Гекльберрі Фінна», «Троє у човні, не рахуючи собаки», «Робін Гуда» та інших.

Чудові декорації, яскраві костюми та музичне оформлення зробили усі вистави чарівними і незабутніми. Навіть ті, хто не знав англійської, отримували задоволення і з цікавістю стежили за розвитком сюжету.

Чотири найкращі вистави, за визначенням журі, представлятимуть Смілу на «English Fest» у Черкасах, в тому числі й виставу гімназійного театру «Magic Beauty».

teatr1teatr2teatr3teatr4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?