Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826780
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? УКРАЇНА З-ПІД ПЕНЗЛЯ МАЛЕНЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ

УКРАЇНА З-ПІД ПЕНЗЛЯ МАЛЕНЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ

painterВона лише п’ятикласниця, а її картини вже викликають захоплення яскравими фарбами і любов’ю до рідного краю. Гімназистці Анастасії Федорець, мабуть, судилося розвивати талант до живопису. Погодьтеся, якщо дідусь - смілянський художник, а навчальна аудиторія - кабінет естетики з картинною галереєю відомих художників, це не випадковий збіг, а доля!

Малювати почала з чотирьох рочків. При чому не на шпалерах, як більшість малюків, а, затамувавши подих, над чистим аркушем. Так на ньому своїм життям зажили котики, білочки, їжачки, які розповідали своїй художниці чарівні казки. Потім дівчинка навчилася “писати” натюрморти і пейзажі. Коли дідусь поглянув на “портфоліо” онуки, вирішив дати їй відповідну освіту.

- Пора тобі, Настуню, серйозніше ставитися до малювання, - сказав і відвіз до Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута. З того часу дівчинка двічі на тиждень бере уроки живопису, вивчає теорію образотворчого мистецтва, знайомиться з роботами і біографіями відомих художників України і світу. Знає, що таке “гризайль” (тональні градації одного кольору) і “лесування” (метод накладання одного кольору на інший).

- Мене надихають роботи Тараса Шевченка, Катерини Білокур, Данила Нарбута, бо вони українці й оспівують і прославляють свою Батьківщину. Намагаюсь шукати свій власний стиль, адже це дуже важливо для кожного художника. Опанувати можна будь-яку техніку, а от стиль має бути унікальним, - ділиться Настя і продовжує: - Нашій художній школі 37 років. За цей час її закінчили більше двох тисяч випускників, які потім навчались у вищих навчальних закладах, отримали професії архітекторів, дизайнерів, художників. Вихованці школи беруть участь у конкурсах та виставках. Нещодавно я теж стала призеркою обласного конкурсу “Таланти твої, Черкащино”. Мою роботу “Щастя несу” розмістили на календарику 2016 року.

Настя ще не вміє роздавати автографи, тому дарує однокласникам календарики з побажаннями добра, радості і миру. А вони вірять, що колись роботи їхньої подруги прикрашатимуть найвідоміші виставкові центри і музеї світу, прославляючи Україну.

 

Дар’я Глушко, 10-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?